Vistula wyprzedaje zimową kurtkę 600 zł taniej. To zakup na lata. Obniżki wprowadził też Goodlookin i 4F

Takiej promocji jeszcze nie było. Vistula wyprzedaje ciepłą zimową kurtkę aż o 600 zł taniej. To ponadczasowy model, w którym przechodzisz kilka sezonów. Ceny klasycznych kurtek diametralnie uciął też Goodlookin i 4F.

Pomimo że zima powoli dobiega końca, to na aktualnych wyprzedażach warto upolować ciepłe zimowe kurtki. Teraz kupimy je w promocyjnych cenach, a będziemy nosić je przez kilka następnych sezonów. Ponadczasowy model aż o 600 zł taniej wyprzedaje Vistula. Cudeńka ma też Goodlookin i 4F.

W tej kurtce przechodzisz kilka sezonów. Vistula wyprzedaje ją sporo taniej

Na aktualnej wyprzedaży w sklepie Vistula dorwiemy prawdziwą perełkę na końcówkę tej zimy i kilka następnych. Jest to kurtka o ponadczasowym fasonie. Mowa tutaj o pikowanym modelu, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Kurtka ta ma również dość uniwersalny kolor, czyli granat. Jest bardzo ciepła, gdyż posiada wypełnienie z puchu naturalnego oraz pierza. Teraz zamiast 799,90 zł, zapłacimy za nią 199,99 zł. To niesamowita okazja.

Kurtka zimowaKurtka zimowa fot. vistula.pl

Zimową kurtkę wyprzedaje też Goodlookin. Na pewno w niej nie zmarzniesz

Ciekawą kurtkę na zimę wyprzedaje też Goodlookin. Również jest to pikowany model o krótszym kroju. Kurtka ta dostępna jest w kilku kolorach, jednak nam najbardziej do gustu przypadła ciemnozielona wersja. Jest to odcień khaki, który stale przewija się w modzie.

Kurtka ta posiada ocieplenie z puchu syntetycznego. Ma obszerny kaptur z ozdobnym sztucznym futerkiem. Taki element nie tylko dodaje jej oryginalności, ale również zapewnia dodatkową ilość ciepła. Teraz kupimy ją sporo taniej.

Czytaj też: Wygląda jak Chanel, a to Bonprix. Ten sweterek kupimy teraz sporo taniej. Boskie ma też Modna Kiecka i Modivo

Na tę kurtkę z 4F również warto rzucić okiem. Dłuższy model dla zmarzluchów

Naszą uwagę przyciągnęła również kurtka z 4F. Jest to pikowany model o dłuższym kroju sięgającym do połowy uda. Kurtka ta posiada wypełnienie z puchu syntetycznego, a materiał zewnętrzny, z jakiego jest wykonana, został zabezpieczony hydrofobowym impregnatem, który ogranicza wchłanianie wilgoci z zewnątrz. W talii ma tunelowe ściągacze ze stoperami, dzięki którym można dopasować szerokość kurtki idealnie do danej sylwetki. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kurtka zimowaKurtka zimowa fot. 4f.com.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.