Joanna Przetakiewicz radzi, jak wybrać idealny płaszcz na zimę. To 3 proste zasady. Sama nosi szary

Joanna Przetakiewicz zaprezentowała, jaki płaszcz warto wybrać na zimę. Postawiła na model minimalistyczny i prosty. Dzięki temu bez problemu znajdziesz podobny. Projektantka doradza też, jakie cechy tego nakrycia są najważniejsze. Sprawdź!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Już dłużej nie musisz zaprzątać sobie głowy wyborem idealnego płaszcza na zimę. Joanna Przetakiewicz radzi, który może być najlepszą opcją. Projektantka stawia na prosty, szary wariant. Z łatwością można znaleźć podobny. Wełniany model posiada Top Secret. Klasyczną zimową wersję kupisz w Orsay, czy też w Monnari. 

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają". "Brak pieniędzy jest gigantycznym problemem społecznym"

Joanna Przetakiewicz w zimowym płaszczu. Uwielbia odcienie szarości

Joanna Przetakiewicz lubi od czasu do czasu zaprezentować się swoim fanom na Instagramie w jej ulubionych kreacjach. Niedawno zapozowała w szarym płaszczu. Projektantka na nagraniu podkreśla, że kocha szarości i nic dziwnego. Wygląda w nich świetnie, ty też tak możesz.

Wybrany przez Przetakiewicz model jest dwurzędowy. Ma mocno zaznaczone ramiona, a przy kołnierzu klasyczne klapy. Całość sięga za kolano, co zapewnia większy komfort cieplny. Jego fason jest dość luźny, dzięki czemu pod spód da się włożyć grubszy sweter lub kilka warstw ubrań i nadal czuć się swobodnie.

 

Projektantka dopełniła stylizację czarnymi, lakierowanymi kozakami na złotym słupku. Joanna Przetakiewicz radzi też, jakimi zasadami kierować się przy wyborze idealnego płaszcza. Pisze, żeby zwrócić uwagę na zaznaczone ramiona, które tutaj się pojawiają. Do tego ważne, żeby nakrycie było nowoczesne i najlepiej o kroju oversize. 

Kieruj się zasadami Joanny Przetakiewicz. Ona zna się na modzie, jak nikt inny

Kierując się wskazówkami Joanny Przetakiewicz, wybrałam trzy szare płaszcze. To modele od Top Secret, Orsay i Monnari. Dwa pierwsze bardzo mocno przypominają wersję włożoną przez polską gwiazdę. Też są dwurzędowe, dłuższe i luźne. Trzeci natomiast ma pasek w talii zaznaczający kształt sylwetki.

Joanna Przetakiewicz wybrała szary płaszczJoanna Przetakiewicz wybrała szary płaszcz (fot. Top Secret, Orsay, Monnari)

We wpisie Joanny Przetakiewicz na Instagramie znajdziemy też pytanie o to, co najczęściej zakłada się pod płaszcz. Jej sugestie po raz kolejny można potraktować jako inspirację. Otóż projektantka wymienia tam garnitur, bluzę z legginsami oraz golf ze spódnicą. Jak widać, są propozycje codzienne, a także te eleganckie. A ty, którą opcję wybierasz na zimę?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.