Moda Na Sukces

Moda Na Sukces

Moda Na Sukces to serial z gatunku opery mydlanej, emitowany nieprzerwanie od 1987 roku w ponad stu krajach, przez co został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. W szczytowym okresie oglądało go nawet ponad dwadzieścia sześć milionów. W Polsce jest najdłużej emitowanym serialem w historii polskiej telewizji.

Gatunek: opera mydlana
Oryginalny tytuł: "The Bold ant the Beautiful"
Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Liczba sezonów: 29
Liczba odcinków: ponad 7300 (kwiecień 2016)
Data pierwszej emisji: 23 marca 1987 r.

Moda Na Sukces: fabuła

Z racji wieloletniej emisji serialu, jego fabuła jest niezwykle rozbudowana i zawiła. Ogólnie rzecz ujmując serial opowiada o losach dwóch rodzin mieszkających w Los Angeles, rodziny Forresterów i rodziny Spectra. Między nimi trwa nieustający spór. Obydwie strony prowadzą domy mody, jednak ten Forresterów nieustannie odnosi spektakularne sukcesy, co doprowadza rywali do zawiści i zazdrości. Akcja serialu toczy się nie tylko wokół seniorów, ale ich dzieci. Każde z nich jest zupełnie innym charakterem. Widzowie śledzą między innymi losy niepokornego playboya Ridga, zdystansowanego Thorna, subtelnej i naiwnej Kristen, odważnej Felicii, zdecydowanego i przedsiębiorczego Erica, jego żony Stephanie, bezwzględnej Sally i wielu innych postaci.
Tematem wątków jest świat wielkiego biznesu, liczne wątki miłosne, romanse, zdrady, niszczące tajemnice rodzinne, rywalizacja. Pełno zwrotów akcji i niezwykle skomplikowane relacje między bohaterami sprawiły, że serial zyskał fanów na całym świecie. Krytykowany był za miałkość fabuły, tworzenie niemal kazirodczych związków.

Moda Na Sukces: aktorzy

Odtwórcami głównych rol w "Modzie na sukces" są: John McCook (Eric Forester), Susan Flannery (Stephanie Forrester), Ronn Moss (Ridge Forrester), Katherine Lang (Brooke Logan), Hunter Tylo (Dr Taylor Hamilton Hayes Forrester Rashid Marone Jones), Winson Harmor (Thorne Forrester), Jack Wagner (Dominick "Nick" Payne Marone), Lesley Anne Down (Jacqueline M. Knight), Ashley Jones (Bridget Forrester Marone), Jennifer Gareis (Donna Logan Forrester Barber).

Zobacz także:

Katherine Kelly Lang - Klan - Na sygnale

moda na sukces

Więcej o:

moda na sukces

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.