Orły 2023. Katarzyna Figura w luźnej stylizacji z nutą ekstrawagancji. Marii Pakulnis skromnie, ale z klasą

W środę, 1 marca odbyło się spotkanie z nominowanymi do Orłów. Wśród nich znalazły się m.in. Katarzyna Figura i Maria Pakulnis. Przyglądamy się ich stylizacjom.

Polskie Nagrody Filmowe Orły przyznawane są przez Polską Akademię Filmową od 1999 roku. Laureaci wybierani są aż w 20 kategoriach, m.in. Najlepszy Film, Najlepsza Główna Rola Męska, Najlepsza Główna Rola Kobieca, Najlepsza Reżyseria czy Najlepszy Scenariusz. Tegoroczne rozdanie nagród odbędzie się w poniedziałek 6 marca. W środę, 1 marca miało natomiast miejsce spotkanie z nominowanymi. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Katarzyna Figura, która ma szansę na nagrodę w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca. 

Stylizacja Katarzyny Figury. Nietuzinkowy dodatek 

Katarzyna Figura pojawiła się na ściance w dość luźniej stylizacji. Postawiła ona na oversize'owe jeansy. Luźna nogawka sięgała ziemi. Dobrała do nich kobaltowy sweterek z dekoltem w szpic. To jeden z najmodniejszych kolorów wiosny 2023. Całość uzupełniła kapeluszem i długim naszyjnikiem

Jeżeli chodzi o okrycie wierzchnie, Katarzyna Figura postawiła na kurtkę ze sztucznego baranka. Połączenie koloru kobaltowego z brązem prezentowało się bardzo stylowo. 

Katarzyna Figura w luźnej stylizacjiKatarzyna Figura w luźnej stylizacji Fot. KAPiF

Stylizacja Marii Pakulnis. Elegancki płaszcz

Na wydarzeniu pojawiła się również Maria  Pakulnis, nominowana w kategorii Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca. Postawiła ona na zdecydowanie bardziej elegancką stylizację niż Katarzyna Figura. Aktorka pozowała na czerwonym dywanie w granatowym total looku. Składał się on z klasycznej marynarki, T-shirtu i dopasowanych spodni. Całość uzupełniły brązowe botki

Klasy dodawał aktorce szykowny, beżowy płaszcz. Zdecydowała się ona na długi model z jednorzędowym zapięciem 

Maria Pakulnis w eleganckim płaszczuMaria Pakulnis w eleganckim płaszczu Fot. KAPiF

OFERTY AVANTI24.PL: Przytulne i ciepłe, a figura wygląda jak u modelki! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.