Marzena Rogalska pełna klasy w "DDTVN". Ze studia wyszła w równie trafionej stylizacji. Elegancki płaszcz

Marzena Rogalska jest miłośniczką wyrazistych kolorów i eleganckiego stylu. W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" dziennikarka pojawiła się w bardzo trafionej stylizacji. Po zakończeniu nagrań również prezentowała się świetnie.

Marzena Rogalska przed długi czas była związana ze stacją TVP. W sierpniu 2021 ogłosiła jednak, że po 13 latach przerwy znów będzie można ją oglądać na antenie TVN. Dziennikarka prowadzi obecnie program "Miasto kobiet". W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" Marzena Rogalska pojawiła się jako gościni Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Dziennikarka zachwyciła elegancką stylizacją. 

Marzena Rogalska w "Dzień dobry TVN". Trafiona stylizacja 

Marzena Rogalska pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" w szykownej, kobaltowej koszuli. Kolor ten należy do barw królewskich. W przeszłości kobaltowy barwnik był trudno dostępny, a jego cena przewyższała niekiedy cenę złota. Z tego powodu kolor ten nosili tylko władzy i ich najbliżsi doradcy. Kobaltowy do dziś kojarzy się ze szlachetną elegancją. 

Marzena Rogalska uzupełniła stylizację czarnymi spodniami i botkami na obcasie. Kobaltowy łączy się doskonale również z pastelami czy wyrazistymi kolorami, jak pomarańcz czy zieleń. Dziennikarka postanowiła podkreślić usta czerwoną szminką. Trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę świetnie. 

 

Marzena Rogalska po wyjściu ze studia. Nadal z klasą

Marzena Rogalska została sfotografowana przez reporterów po wyjściu ze studia "Dzień dobry TVN". Nadal wyglądała bardzo elegancko. Dziennikarka postawiła na długi płaszcz w kratę. Modele w tym stylu prezentują się bardzo szykownie i właściwie nie wychodzą z mody. Dziennikarka uzupełniła płaszcz biało-różową chustką, która nieco ożywiła stylizację. Po wyjściu ze studia Marzena Rogalska założyła również swoje charakterystyczne okulary z białymi oprawkami. 

Marzena Rogalska po wyjściu ze studia 'Dzień Dobry TVN'Marzena Rogalska po wyjściu ze studia 'Dzień Dobry TVN' Fot. KAPiF

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.