Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN" bez Małgorzaty Rozenek. Kto ją zastąpił? "Niech tak zostanie"

Widzowie "Dzień dobry TVN" są przyzwyczajeni do odpowiednich par prowadzących. Tym razem czekało na nich małe zaskoczenie. O poranku powitała ich Ewa Drzyzga u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Co się stało z pozostałymi prowadzącymi? Czyżby szykowały się roszady?

"Dzień dobry TVN" to uwielbiany przez widzów program śniadaniowy. Format pojawia się na antenie od 18 lat. Przez ten czas wielokrotnie zmieniali się prowadzący. Obecnie w tej roli możemy oglądać: Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego oraz Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Na jesieni 2022 roku do obsady programu dołączyli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. W najnowszym odcinku na widzów czekała nie lada niespodzianka. Pojawiła się zmieniona para. Czyżby TVN zapatrzył się na Polsat i postanowił zafundować widzom roszady?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

Nowa para prowadzących "Dzień dobry TVN". Krzysztof Skórzyński porzucił Małgorzatę Rozenek-Majdan 

Widzów porannego programu powitała Ewa Drzyzga. "Witamy was w czwartek 12 maja, w tym kolorowym duecie proszę państwa". Po tych słowach do dziennikarki niespodziewanie dołączył Krzysztof Skórzyński. "Dziś będzie u nas nie tylko kolorowo, ale też ciekawie" - zapowiedział.

Marcin Prokop, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Prokopa wzięło na żarty w "Dzień Dobry TVN". Zaszydził z Rozenek i Majdana

W dalszej części wprowadzenia Ewa Drzyzga zadeklarowała, że w tym odcinku, z całych sił spróbuje nakłonić kolegę do depilacji włosów na nogach. Mina Krzysztofa Skórzyńskiego była nietęga. Prezenter żartobliwie zaprosił widzów do oglądania tego, co się jeszcze wydarzy. Przy okazji pokusił się o drobny komplement w stronę nowej koleżanki. "Zostańcie z nami i sprawdźcie, czy dam się namówić pani Ewie w pięknym kanarkowym kolorze, najpiękniejszym w tym sezonie, na depilację" - powiedział Skórzyński. "Czy ty tak zawsze komplementujesz?" - zapytała Drzyzga. "Zawsze" - odparł z dumą.

 

Fani są zgodni. Wygląda na to, że wprowadzona zmiana przypadła im do gustu. Pod opublikowanym postem pojawiła się lawina komentarzy. Posypały się same komplementy. "Prezenterzy w takim składzie? Dla mnie niech tak zostanie", "To jest fajna para do prowadzenia programu", "Z przyjemnością oglądałam dzisiejszy odcinek", "Fajnie się ich słucha" - pisali.

Król Karol III/'Dzień Dobry TVN'. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik Andrzej Sołtysik zasiadł na tronie niczym król Karol III. "Nadworny błazen"

TVN szykuje się na roszady? Co się stało z pozostałą dwójką prowadzących "DDTVN"? 

Zazwyczaj Krzysztof Skórzyński występuje u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan, zaś Ewa Drzyzga pojawia się w towarzystwie Agnieszki Woźniak-Starak. Co się stało z pozostałą dwójką prowadzących? Małgorzata Rozenek-Majdan pojechała na urlop i przebywa na wakacjach w słonecznej Turcji. Urokliwe relacje oraz czas spędzany w towarzystwie najbliższej rodziny chętnie publikuje w mediach społecznościowych. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak dzień wcześniej zapowiedziała swoją nieobecność. Poinformowała, że na widzów czeka niespodzianka i u boku programowej koleżanki pojawi się ktoś inny. Zatem wszystko wskazuje na to, że są to tymczasowe zmiany i już wkrótce widzowie będą mogli oglądać prowadzących w dawnych parach. Jesteście fanami "Dzień dobry TVN"? Premierowe odcinki programu są emitowane codziennie o godzinie 8.00 na antenie TVN. Zobacz też: Piotr Rubik z żoną w "Dzień dobry TVN". Zrobił to i się zaczęło. "Zachowuje się jak dziecko".

Więcej o: