Colin Farrell zdradził, czego nie toleruje jego syn. Henry Tadeusz błagał ojca, aby więcej tego nie robił

Syn Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś nie zawsze akceptuje modowe wybory ojca. Z tym elementem garderoby ma szczególny problem. Aktor wyznał, że Henry Tadeusz błaga go, aby więcej tego nie nosił.

Colin Farrell zabrał ostatnio 13-letniego Henry'ego Tadeusza na ceremonię rozdania Oscarów. Syn aktora i Alicji Bachledy-Curuś na tegorocznym szampańskim dywanie radził sobie wyśmienicie, udzielił nawet kilku wywiadów, udowadniając, że ma po rodzicach nie tylko urodę, ale także poczucie humoru. Młody Farrell w środowisku filmowym czuje się jak ryba w wodzie, już porównywany jest do młodego Leonardo DiCaprio. Na gali uciął sobie nawet pogawędkę z Nicole Kidman. Ojciec i syn dumnie pozowali do zdjęć w eleganckich aksamitnych smokingach. Wzruszona Alicja Bachleda-Curuś opublikowała zdjęcie syna z Oscarów i podkreśliła, że jest z niego niesamowicie dumna, ale stanowczo za szybko wyrósł. O relacji z synem Colin Farrell opowiedział w jednej z ostatnich rozmów u Ellen DeGeneres Farrell. Aktor zdradził, z jakiego powodu syn się go wstydzi.

Zobacz wideo Chodakowska zdradza na czym polega projekt z Joanną Krupą: Angażuje nie tylko kobietę, ale też jej partnera

Colin Farrell wyznał, czym przynosi wstyd Henry'emu Tadeuszowi. "Błagał mnie, żebym tego nie robił"

Jeszcze przed ceremonią rozdania Oscarów Colin Farrell zdążył udzielić kilku wywiadów dotyczących jego ostatniego filmu "Duchy Inisherin", za który dostał nominację w kategorii najlepsza rola męska. Aktor pojawił się w studiu Ellen DeGeneres i rozmowa szybko przeszła na swobodną wymianę zdań. W trakcie spotkania prowadząca pokazała zdjęcia Farrella zrobione przez paparazzi, gdzie został przyłapany w bardzo krótkich szortach podczas joggingu w West Hollywood. DeGeneres uszczypliwe skomentowała, że taka długość wraca teraz do mody. Aktor przyznał, że wybiera ten model, bo jest wygodny przy wysokiej temperaturze. Rozbawiony dodał, co o tej długości spodni sądzi jego syn Henry Tadeusz.

Mój najmłodszy syn by się z tobą kategorycznie nie zgodził. Jest przerażony i wstydzi się, że się tak ubieram. Wielokrotnie powtarzał "błagam tato, nie noś tych ekstremalnie krótkich spodenek" - wyznał aktor.

Colin Farrell u Ellen DeGeneresColin Farrell u Ellen DeGeneres fot. screen yourube.com/ Colin Farrell's Son is Mortified His Dad Wears Short Shorts

Alicja Bachelda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na panie filmu "Ondine" i od razu się w sobie zakochali. Rok później na świecie pojawił się Henry Tadeusz. Związek pary nie przetrwał próby czasu, ale wygląda na to, że mają dobre relacje. Kiedy ogłoszono nominację Colina Farrella do Oscara, dumna Alicja podzieliła się tą radosną wiadomością na Instagramie. Aktorka już zauważyła u syna dryg aktorski, więc jest szansa, że chłopiec pójdzie w ślady sławnych rodziców.

Na nieszczęście przejawia dryg aktorski. Jest naprawdę utalentowany. Myślę, że ten talent w nim jest. Na pewno będzie robił coś wokół filmu, czy reżyserował, czy grał - mówiła w Radiu Zet.

W kogo wdał się syn Farrella i Bachledy-Curuś? Zobaczcie zdjęcia Colina z młodości. Wyglądają z Henrym Tadeuszem jak dwie krople wody. Więcej przeczytasz TUTAJ.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik zrujnował finał. Teraz może mieć problemy prawne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.