Foremniak wydała oświadczenie! Zwróciła się do Wojewódzkiego. "Jestem zażenowana"

Małgorzata Foremniak wydała oświadczenie, w którym odniosła się do dramy z Kubą Wojewódzkim. Kilka godzin wcześniej do samozwańczego króla TVN-u zwróciła się Agnieszka Chylińska.

Kuba Wojewódzki tym razem podpadł koleżankom z programu "Mam talent", w którym kilka lat temu był jurorem. W ostatnim odcinku swojego show zarzucił im, że okazały wobec niego brak lojalności. Na jego słowa zareagowała już Agnieszka Chylińska, która nazwała go kłamcą. Teraz do sprawy odniosła się także Małgorzata Foremniak.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Foremniak komentuje zarzuty Wojewódzkiego: Zrezygnował z własnej woli

Małgorzata Foremniak opublikowała oświadczenie na instagramowym profilu i wyjawiła kulisy odejścia Kuby Wojewódzkiego z programu "Mam talent".

Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal oparty na kłamstwie. Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok. Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu "Mam talent" dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem? - napisała Małgorzata Foremniak.

Aktorka przyznała, że jest zażenowana wypowiedzią byłego kolegi z jury.

Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią. W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było głośno. Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła - dodała.
 

Dodajmy, że do sprawy odnieśli się już także inni celebryci. Michał Wiśniewski skomentował post Agnieszki Chylińskiej. Stwierdził, że nigdy nie ma zamiaru wziąć udziału w programie Kuby Wojewódzkiego i nazwał go "pasożytem". Wyrazy wsparcia dla jurorek "Mam talent" przekazali Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.