Wiśniewski komentuje dramę Wojewódzkiego i Chylińskiej. "Nigdy nie pójdę do pasożyta"

Michał Wiśniewski postanowił skomentować dramę wokół Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej. Lider Ich Troje nie szczędził showmanowi uszczypliwości.

Kuba Wojewódzki w swoim programie zarzucił nielojalność byłym koleżankom z "Mam talent". Ponoć Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska zapowiadały, że odejdą z show razem z nim, a potem się z tego wycofały. Na odpowiedź piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Agnieszka Chylińska nazwała showmana kłamcą. Zapowiedziała też, że pomimo zaproszenia nie zamierza pojawić się w jego programie. Oświadczenie wydała także Małgorzata Foremniak, która podkreśliła, że jest "zażenowana" zachowaniem prezentera. Pod jej postem Chylińskiej do sprawy odniósł się też Michał Wiśniewski. Padły mocne słowa.

Zobacz wideo Wiśniewski zażartował z ciężarnej żony. Odpłaciła mu się

Wiśniewski ostro o Wojewódzkim: Jedyne, co osiągnął, to żerowanie na innych 

Michał Wiśniewski postanowił skomentować post na Instagramie Agnieszki Chylińskiej. Nie mógł sobie odpuścić kilku złośliwości pod adresem Kuby Wojewódzkiego.

Napisane delikatnie i z klasą, ale pytanie brzmi, dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca, który jedyne, co osiągnął, to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem. Jesteś twórcą jak ja i nie potrzebujesz tego trashtalku z być może inteligentnym, ale głupim gościem - napisał Michał Wiśniewski.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć w galerii na górze strony. 

Lider grupy Ich Troje przyznał też, że nie ma zamiaru pojawić się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. 

Nigdy nie poszedłem i nie pójdę do pasożyta, bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem, mówili, żeby trzymać się od takich z daleka. Nie twój poziom - dodał Michał Wiśniewski.

Nie tylko Michał Wiśniewski zareagował na post Agnieszki Chylińskiej, w którym zarzuciła kłamstwo Kubie Wojewódzkiemu. Swoją aprobatę wyrazili także Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.