Michał Wiśniewski przekazał przykre wieści. Pożegnał członka rodziny. "Będziemy tęsknić"

Michał Wiśniewski wraz z rodziną przechodzą trudny czas. Na Instagramie wokalisty znalazł się czarno-biały post, żegnający ukochanego czworonoga. Fani ruszyli z wyrazami współczucia.

Ostatnie tygodnie z pewnością nie należały do najłatwiejszych dla Michała Wiśniewskiego. Najpierw muzyk utracił posadę w programie muzycznym "Twoja twarz brzmi znajomo" . Później wyszło na jaw, że jego mama oczekuje na operację. Michał Wiśniewski nie zawahał się poprosić fanów o wsparcie. To jeszcze nie koniec nieprzyjemności. Wokalista w mediach społecznościowych poinformował, że odszedł jego ukochany pies. Fani przesłali słowa otuchy. 

Michał Wiśniewski podzielił się smutną informacją

Michał Wiśniewski aktywnie działa w mediach społecznościowych. Często uchyla rąbka tajemnicy i zdradza nowiny zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Niestety tym razem nie miał dla fanów dobrych wieści. Na Instagramie wokalisty pojawiła się przykra informacja o śmierci czworonoga. Muzyk dodał czarno-białe zdjęcie w towarzystwie syna i ukochanego pupila. Błyskuś był z nimi od lat.  Do fotografii Michał Wiśniewski załączył również wymowny wpis. 

Dziś odszedł po dziesięciu latach członek naszej rodziny. Będziemy tęsknić Błyskuś... - napisał na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci zjednoczyli się w bólu z Michałem Wiśniewskim. Przesłali słowa otuchy i wyrazy współczucia. 

Trzymajcie się. Wiem, jak to jest, kiedy serce pęka.
Nie wyobrażam sobie tego dnia. Przykro mi bardzo. To takie kochane istoty.
Panie Michale, wiem, co pan czuje. Dziś pochowałam swojego psiego członka rodziny. Przeżył z nami prawie 14 lat.
Bardzo przykre. Przesyłam wyrazy współczucia - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Ostatnimi czasy celebryci coraz częściej decydują się pożegnać ukochane pupile za pośrednictwem mediów społecznościowych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.