Tak brzmi głos Blanki bez podkładu muzycznego. Internauci bezlitośni. "Można jeszcze odjąć wokal?"

Temat Blanki i jej wyboru na tegoroczny konkurs Eurowizji wciąż wzbudza emocje. Internauci są bezlitośni. Opublikowali nagranie jej hitu "Solo" bez muzyki.

Blanka wygrała polskie preselekcje i będzie reprezentować Polskę w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. W Liverpoolu artystka wykona piosenkę "Solo", która stała się radiowym hitem ostatnich miesięcy. Nie każdy jednak zgadza się z werdyktem. Wielu uważało, że preselekcje były ustawką. Faworytem większości był Jann. W sieci powstała petycja, w której ludzie domagają się zmiany, chcą, aby do Liverpoolu pojechał ich faworyt. Blanka musi zmagać się z ogromną krytyką. Została posądzona o plagiat. Musiała wytłumaczyć się także z polubienia wrednego komentarza na temat Janna, a teraz internauci kwestionują jej wokal.

Zobacz wideo Blanka o petycji związanej ze zmianą werdyktu. Czuje się zagrożona?

Tak brzmi piosenka "Solo" a cappella. Internauci bezlitośni

Choć wyjazd na Eurowizję powinien być raczej radosnym przeżyciem, w przypadku Blanki jest raczej odwrotnie. Internauci są bezlitośni dla młodej wokalistki. Na TikToku użytkownik opublikował filmik, na którym używając popularnego trendu z Jeffreyem Dahmerem pokazał, jak brzmi głos wokalistki bez akompaniamentu muzyki.

Blanka - "Solo", ale bez muzyki - napisał.

Pod nagraniem znalazło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Wielu zarzuca artystce złą dykcję i brak znajomości języka angielskiego.

Można jeszcze odjąć wokal?
W jakim to języku jest śpiewane? Bo angielskiego to nie przypomina.
Nadal nie rozumiem, o czym ona śpiewa.

Blanka - Eurowizja 2023Eurowizja 2023. TVP odpowiada na zarzuty w sprawie wyboru Blanki

Blanka już w piątek 10 marca pojawi się w Szwecji, podczas koncertu Melfest WKND 2023. Wystąpi na wydarzeniu preparty. Co ciekawe Jann także został zaproszony. Jako gość specjalny wystąpi w sobotę 11 marca podczas głównego koncertu.  

Więcej o: