Fani zbierają podpisy, żeby to Jann jechał na Eurowizję. Blanka reaguje. Przykre słowa [PLOTEK EXCLUSIVE]

Blanka wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2023. Nie każdy się zgadza z werdyktem. W sieci powstała petycja, w której twórcy domagają się zmiany - chcą, aby do Liverpoolu pojechał Jann. Mamy komentarz artystki.

Blanka będzie reprezentowała Polskę utworem "Solo" w Liverpoolu podczas Eurowizji 2023. Artystka pracuje nad przygotowaniami do występu, podczas gdy niektórzy słuchacze zbierają podpisy pod petycją dotyczącą zrzeczenia się jej udziału w konkursie na rzecz Janna. 24-letni wokalista zajął podczas polskich preselekcji drugie miejsce z utworem "Gladiator". Zapytaliśmy Blankę, co sądzi o tej inicjatywie.

Zobacz wideo Blanka o petycji związanej ze zmianą werdyktu

Blanka - Eurowizja 2023 Eurowizja 2023. TVP odpowiada na zarzuty w sprawie wyboru Blanki

Blanka komentuje petycję związaną ze zmianą werdyktu. Czuje się zagrożona?

W ostatnich dniach artystka spotkała się z ogromną falą hejtu. Sama w mediach przyznała, że wygrana polskich preselekcji przyniosła jej więcej bólu niż radości. Na czyje wsparcie może liczyć w tym okresie?

Mogę liczyć na wsparcie całej rodziny (...), moich dziadków, którzy dzwonią do mnie codziennie i pytają się, czy wszystko jest okej, czy na pewno nie chcę z nimi porozmawiać. Oni udają, że nie śledzą, ale jednak śledzą wszystko, co się dzieje w mediach. Jest mi przykro za nich, że im może być przykro. Ja się dobrze trzymam, mam nadzieję, że oni też. 

Poza falą hejtu Blanka otrzymuje pozytywne wiadomości, o których mówi się rzadziej w mediach. Wysyłają je przyjaciele i fani. Składają jej gratulacje i dodają wsparcia w tym trudnym okresie. Blanka ogromnie docenia fan cluby. Jak z kolei artystka zareagowała na petycję dotyczącą zrzeczenia się przez nią udziału w Eurowizji? Zdradziła nam, czy czuje się zagrożona.

Nie, jest mi po prostu smutno.

Blanka stara się nie przeglądać publikacji na swój temat. Nie ma na to zresztą zbyt wiele czasu, ze względu na próby do występu i realizowanie innych projektów, w tym zagranicznych. 

Jann, Blanka Eurowizja 2023. Jann gwiazdą koncertu w Szwecji. Blanka z gorszą propozycją

Zobacz też: Blanka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji. Znacie ją z "Top Model". Była też ze znanym raperem

Więcej o: