Kochanka Pique upodabnia się do Shakiry? Piłkarz miał zapłacić za jej operację plastyczną

Gerard Pique zostawił Shakirę, a ta w najnowszej piosence rozliczyła się z byłym ukochanym. Już jakiś czas temu spekulowano, że Clara Chia Marti wygląda jak kopia wokalistki. Hiszpańskie media podają, że sportowiec miał zapłacić za operację plastyczną partnerki. Ujawniono, co sobie poprawiła.

Shakira i Gerard Pique nie schodzą z pierwszych stron tabloidów. W ostatnim czasie głośno jest przede wszystkim o nowej piosence wokalistki, w której rozlicza się z relacji z piłkarzem, przy okazji ośmieszając go i jego nową partnerkę. Pique z Shakirą oficjalnie rozstał się w czerwcu 2022 roku, jednak już wcześniej hiszpańskie media donosiły, że miał ją zdradzać. Piłkarz stracił głowę dla 23-latki z Barcelony. Clara Chía Martí jest przytłoczona medialnym zainteresowaniem i zaszyła się w domu. Na utwór kolumbijskiej gwiazdy zareagował nie tylko Pique, ale w obronie córki stanął również nowy teść piłkarza. Być może ta nie wychodzi z domu, z powodu niedawnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Gerard Pique miał zapłacić za operację plastyczną kochanki. To dlatego zaszyła się w domu

Hiszpański magazyn "Marca" donosił, że Martí pochodzi z Barcelony i studiuje na kierunku public relations. Jak informował "Vanitatis", para miała spotkać się w klubie nocnym w Barcelonie, gdzie Clara pracowała, a Pique bawił się z kolegami. Natychmiast zaiskrzyło i szybko nawiązali bliższą znajomość. Pique miał wręcz czekać na moment, aż nowa relacja ujrzy światło dzienne. Zatrudnił nawet Martí w należącej do piłkarza firmie Kosmos, zajmującej się rozwojem projektów związanych ze sportem.

ZOBACZ: To ją Shakira porównała do Casio i Twingo. Kim jest nowa kochanka Gerarda Pique?

Teraz "Marca" podaje, że Gerard Pique miał zapłacić za operację plastyczną kochanki. Clara ponoć zdecydowała się na zabieg na usta. Nie jest jasne, o jakiej kwocie mowa.

Potrzebowałeś 23-letniej dziewczyny, żeby mogli się z ciebie śmiać. Jesteś niedojrzały. [...] Myślę, że zapłaciłeś za usta Clary, prawda? Musiałeś też pociągnąć za sznurki, żeby zatrudnić ją w swojej firmie - cytuje hiszpańskie czasopismo "Marca" słowa Jordiego Martina z "Socialite".
 

Anna MuchaMucha ma zakaz wjazdu do USA. "Przez następne dwa lata nie wjedziemy"

Więcej o: