Oni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Nic nie wywołuje takiego skandalu w show-biznesie jak zdrady. Te gwiazdy chciały uchodzić za idealne pary, do czasu, aż jedno z nich nie zrobiło "skoku w bok".

Prawda zawsze wychodzi na jaw, a ci celebryci musieli zmierzyć się nie tylko z rozstaniem w atmosferze skandalu, ale i medialnymi doniesieniami o nawiązaniu romansu. Przypominamy, które gwiazdy miały problem z dochowaniem wierności. Niektóre zdecydowali się na publiczne przeprosiny, a inne problemy próbowali zamieść pod dywan. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stali się bohaterami memów. Jak dziś wyglądają? Dziewczynka, która cieszyła się z pożaru, ma 22 lata

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Gwiazdy, które zdradziły swoich partnerów 

Arnold Schwarzenegger publicznie wyznał, że dopuścił się zdrady z gosposią, z którą doczekał się syna. Aktor przez lata ukrywał ten fakt przed żoną, ale ta domyśliła się prawdy. W 2021 roku Maria Shriver zażądała rozwodu. Aktor próbował się tłumaczyć, ale jak sam przyznał, "nie można tego cofnąć". Przynajmniej wyraził skruchę. 

Arnold Schwarzenegger z rodzinąArnold Schwarzenegger z rodziną Instagram/@patrickschwarzenegger

Sebastian Fabijański również nie uniknął skandalu z niewiernością. Były już partner Maffashion, z którą doczekał się syna Bastiana, publicznie przyznał się do zdrady. W głośnym wywiadzie podkreślił jednak, że nie zdradził Julii Kuczyńskiej z Rafalalą. Na Instagramie wyznał, że niewierna miała być również celebrytka.

ZOBACZ: Fabijański odniósł się do zarzutów, że Maffashion miała romans. "Dowiedziałem się..."

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański KAPiF

Łatka kochasia przylgnęła również do Jude Lawa, który notorycznie zdradzał partnerki z nianiami. Z tego powodu rozpadł się jego związek z Sadie Frost czy Sienną Miller. W 2019 roku poślubił Phillipę Coan, która jest brytyjskim psychologiem biznesu. Dwa lata temu doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Nie wiadomo jednak, czy zdecydowali się na nianię, czy nowa żona aktora nauczona doświadczeniami z przeszłości postanowiła samodzielnie wychowywać pociechę. 

Jude LawJude Law Agencja Wyborcza.pl

Dariusz Michalczewski żenił się cztery razy. W jednym z wywiadów wyznał, że w przeszłości zdradzał wszystkie swoje partnerki. Bokser w pewnym okresie życia miał równocześnie aż 3 kochanki. Z perspektywy czasu bardzo krytycznie ocenia swoje dawne postępowanie.

Mówiąc serio, najgorzej jest mieć kochankę, z którą przez wiele lat zdradza się żonę. Bycie nielojalnym jest słabe - wyznał w rozmowie z "Grazią".

Dariusz Michalczewski z żonąDariusz Michalczewski z żoną KAPIF.pl

Mick Jagger także nie może świecić przykładem wierności. Mimo że legendarny wokalista nigdy nie przyznał się do romansu, zrobiła to za niego niania, Claire Houseman. Wyznała, że dwukrotnie doszło między nimi do zbliżenia, a wszystko działo się, gdy żona artysty przebywała za ścianą. Jerry Hal nie uwierzyła mężowi i wniosła pozew o rozwód, podając jako przyczynę zakończenia związku jego liczne zdrady. Dużo mówiło się również o tym, że będąc w związku z Hal, Mick zdradzał ją z modelką Carlą Bruni czy Janą Rajlich. 

Mick JaggerMick Jagger Instagram/mickjagger

Edyta Zając wyszła za Jakuba Rzeźniczaka w 2016 roku. Trzy lata później wyszło na jaw, że piłkarz ma dziecko z inną kobietą, z którą doczekał się córki. Modelka złożyła pozew o rozwód, a teraz każde z nich jest w nowym związku. 

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak Fot. Instagram/ jakubrzezniczak25

Dita Von TeeseDita von Teese kończy 50 lat. Popisowy numer z kieliszkiem, rekordowa talia

Justin Timberlake został przyłapany przez fotoreporterów podczas dwuznacznego spotkania z koleżanką z planu, Alishą Wainwright. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie czułości, jakie sobie okazywali. Artystka nie przyznał się do zdrady, a w oświadczeniu wyznał, że za dużo wypił. 

Wypiłem za dużo tamtej nocy i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chce dawać swojemu synowi. Przepraszam moją cudowną żonę, że musiała znaleźć się w tak niezręcznej sytuacji - napisał wówczas w oświadczeniu.

Justin TimberlakeJustin Timberlake instagram.com/ justintimberlake

Więcej o: