Fabijański odniósł się do zarzutów, że Maffashion miała romans. "Dowiedziałem się..."

Sebastian Fabijański wydał kolejne oświadczenie dotyczące rozpadu związku z Julią Kuczyńską. Aktor potwierdził, że dowiedział się o rzekomej niewierności byłej partnerki, dodał również, że żałuje udzielonego wywiadu.

Spotkanie Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą, do którego miało dojść w marcu tego roku, uruchomiło lawinę wydarzeń, a na światło dzienne cały czas wychodzą kolejne szczegóły dotyczące relacji aktora z Julią Kuczyńską. Niedługo po oświadczeniu aktora Maffashion potwierdziła spekulacje o kryzysie w związku, przekazując na Instagramie, że nie są już razem. Fabijański udzielił z kolei wywiadu Pudelkowi, w którym wyznał m.in., że dopuścił się zdrady. Głos w sprawie zabrała również kobieta, która twierdzi, że niewierna miała być także Kuczyńska. W świetle tych rewelacji Sebastian Fabijański wydał kolejne oświadczenie, w którym potwierdził, że niedługo przed rozstaniem dowiedział się o rzekomym romansie Maffashion.

Zobacz wideo Fabijański o rozpadzie związku

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Sebastian Fabijański miał wiedzieć o rzekomym romansie Maffashion. Wydał oświadczenie

Kobieta, która oskarżyła Maffashion o romans z jej partnerem, zarzuciła Kuczyńskiej, że to ona odpowiada za rozpad związku z Fabijańskim i rozbicie rodziny. Zwróciła się też do blogerki, aby przestała oznaczać ją w instagramowych relacjach. Na te doniesienia postanowił zareagować Sebastian Fabijański, dodając przy okazji, że miał nadzieję, iż jego "spowiedź" w rozmowie z Pudelkiem przyniesie nieco inny efekt.

Miałem nadzieję, że ostatni mój wywiad zakończy tę karuzelę, która towarzyszy mi od kilku tygodni. Niestety, ta kręci się dalej (...) Nie pozwolę nikomu zarzucać Julii Kuczyńskiej, matce mojego dziecka (...) rzekomych telefonów, ataków, nacisków, szantaży - nic takiego nie miało miejsca - zaczął Fabijański.

Podkreślił także, że on i była partnerka usiłowali ratować związek, niestety bezskutecznie.

Razem z Julią pomimo licznych rozmów, prób i terapii nie zdołaliśmy uratować tego związku. Nie jesteśmy jedynymi ludźmi na świecie, którym się to nie udało - dodał.

Marina, Małgorzata SochaSocha wybrała prowansalskie dodatki, a Lipińska postawiła na mrok. Oto łazienki gwiazd

Fabijański nie zdradził szczegółów, jednak przyznał, że rzeczywiście dowiedział się o rzekomym romansie Maffashion, który miał mieć miejsce niedługo przed podjęciem decyzji o rozstaniu.

Ta relacja od dłuższego czasu była w rozsypce i faktycznie dowiedziałem się, że w ostatnich tygodniach związku Julia miała romans - napisał aktor.

Oświadczenie zakończył, pisząc, że żałuje udzielonego wywiadu i zaapelował, aby wszyscy przestali aż tak mocno interesować się tą sprawą.

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański instagram.com/sebastian.fabijanski.official

Więcej o: