Edyta Zając

Edyta Zając

Edyta Zając to polska modelka, kandydatka na Miss Polonia 2014, Miss Województwa Łódzkiego, jedna z najpiękniejszych modelek. Należąca do agencji New Age Models brała udział w pokazach mody prestiżowych domów mody jak Just Cavalli czy Antonio Marras. Narzeczona piłkarza Legii Warszawa Łukasza Rzeźniczaka.

Wzrost: 178 cm
Wymiary: 84-61-89
Kolor oczu: niebieski
Instagram: @edyta_zajac

Edyta Zając: kariera

Edyta Zając zaczęła zajmować się modelingiem już w wieku 14 lat. Od razu zainteresowała się nią jedna z największych agencji modelek New Age Models z Maciejem Lisowskim na czele. Już jako szesnastoletnia dziewczyna występowała na największych wybiegach, pokazując się w kolekcjach Just Cavalli czy Antonio Marras. W 2011 roku została twarzą perfum Kenzo Flower, co było dotychczas jej największym osiągnięciem zawodowym.
Od samego początku kariera Edyty Zając skupiała się na sukcesie zagranicznym, choć zdarzyło się jej współpracować z Dawidem Wolińskim i Robertem Kupiszem. W 2014 roku jako Miss Województwa Łódzkiego wzięła udział w konkursie piękności Miss Polonia 2014. Podpisała kontrakt z polską marką odzieżową PLNY Lala, biorąc udział w sesji zdjęciowej autorstwa Łukasza Ziętka.
Bardzo trudno było Edycie Zając uniknąć porównań do Natalii Siwiec, szczególnie po tym jak w sierpniu 2008 roku zrobiono jej zdjęcie na trybunach piłkarskich w koszulce z orłem autorstwa Roberta Kupisza. Ponadto podpisując kontrakt ze wspomnianą marką PLNY Lala zastąpiła właśnie Natalię Siwiec.
Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno w kolorowej prasie po tym jak pokazała się ze swoim mężczyzną, piłkarzem Legii Warszawa na gali Ekstraklasy, gdzie zachwyciła swoją urodą, suknią i makijażem. Szybko zaczęto zauważać, że nie jest typową WAG, bo choć nie można jej odmówić urody, to na swój sukces zapracowała samodzielnie, nie dzięki sukcesowi partnera-sportowca.
Atutem Edyty Zając jest nie tylko perfekcyjne ciało, ale coś, co określa się w branży jako "Baby Face", czyli dziecięce, subtelne, niezwykle delikatne rysy twarzy.

Edyta Zając: życie prywatne

Edyta Zając jest narzeczoną piłkarza Legii Warszawa Jakuba Rzeźniczaka.

Zobacz także:

Aneta Zając - Mikołaj Krawczyk - Stefano Terrazzino

edyta zając

Więcej o:

edyta zając

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.