To ją Shakira porównała do Casio i Twingo. Kim jest nowa kochanka Gerarda Pique?

To dla niej Gerard Pique miał stracić głowę i zostawić Shakirę. Clara Chia Marti ma 23 lata i pochodzi z Barcelony. Czym zajmuje się na co dzień?

Shakira i Gerard Pique nie schodzą z pierwszych stron tabloidów. W ostatnim czasie głośno jest przede wszystkim o nowej piosence wokalistki, w której rozlicza się z relacji z piłkarzem. W tekście do utworu padły mocne słowa, które wywołały lawinę reakcji na wielu frontach. Przypominamy, że wokalistka m.in. porównała się do zegarka firmy Rolex, a obecną partnerkę swojego byłego do Casio. Na odpowiedź niskobudżetowej marki nie trzeba było długo czekać. Kim jednak jest nowa wybranka Pique, dla której zdecydował się zdradzić matkę swoich dzieci?

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Wiadomo, ile Shakira zarobiła na rozstaniu z Pique. Kwota powalaShakira nie oszczędza Pique, a kwota na jej koncie rośnie. Tyle zarobiła na rozstaniu

To ją Shakira porównała do Casio. Kim jest nowa kochanka Gerarda Pique?

Pique i Shakira oficjalnie rozstali się w czerwcu 2022 roku, jednak już wcześniej hiszpańskie media donosiły, że piłkarz ma zdradzać swoją partnerkę. Dziennikarze szybko ustalili, że następczynią Shakiry jest 23-letnia Clara Chía Martí.

 
 

O nowej wybrance 36-letniego piłkarza nie wiadomo na razie zbyt wiele. Jak czytamy w hiszpańskim magazynie "Marca", Martí pochodzi z Barcelony i studiuje na kierunku public relations. Nie jest do końca jasne, w jakich okolicznościach para się poznała. Magazyn lifestyle’owy "Vanitatis" donosił, że para po raz pierwszy miała spotkać się w klubie nocnym w Barcelonie, gdzie Clara pracowała, a Piqué bawił się z kolegami.

Natychmiastowo się w sobie zauroczyli - miało przekazać gazecie jedno ze źródeł.

Obecnie Martí jest zatrudniona w należącej do piłkarza firmie Kosmos, zajmującej się rozwojem projektów związanych ze sportem.

Edward Miszczak, Katarzyna WajdaTajne spotkanie Miszczaka i ekipy "TTBZ". Wiadomo, kto wystąpi w programie

Przypominamy, że związek Shakiry i Pique trwał dziewięć lat.

Więcej o: