Shakira porównała się do Rolexa, a obecną swojego byłego do Casio. Marka zareagowała. Odkopali jej stare zdjęcie

W najnowszej piosence Shakira wyśmiewa Gerarda Pique i jego obecną partnerkę. Dostało się też firmie Casio. Przedstawiciele marki wytknęli piosenkarce hipokryzję. Mocny wpis

Shakira jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą nowej piosenki, w której rozprawiła się ze swoim byłym partnerem. Kolumbijska megagwiazda wyśpiewała kilka przykrych słów w kierunku Gerarda Pique, ale także jego obecnej partnerki. Piosenkarka porównała siebie do Rolexa i Ferrari, a studentkę, z którą bywa widziany jej eks do Casio i Twingo. Na najnowszy utwór Shakiry zareagowała firma Casio. Odkopała zdjęcie sprzed lat. Mocne.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Shakira wykpiła markę Casio w nowej piosence. Marka zareagowała i opublikowała zdjęcie piosenkarki sprzed lat

Piosenka Shakiry miała rozliczyć jej byłego partnera i go wykpić. 

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem - śpiewa w najnowszym utworze Shakira.
 

Utwór w ciągu doby wyświetlono już ponad 71 milionów razy. Piosenka nie umknęła też uwadze przedstawicielom marki Casio, którzy odnaleźli zdjęcie Shakiry sprzed lat i opublikowali wymowny komentarz. 

Pamiętaj Shakira, zanim zostałaś smutnym Rolexem, byłaś wspaniałym Casio - napisali przedstawiciele marki Casio w mediach społecznościowych.

Shakira screenShakira screen Fot. Instagram.com/make_life_harder

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Na zdjęciu możemy dostrzec nastoletnią Shakirę z zegarkiem Casio na ręku. Fotografia stała się wiralem i podbiła sieć. Udostępnił ją także profil Make Life Harder na Instagramie. 

Przypomnijmy, że na najnowszy utwór Shakiry zareagował także Gerard Pique. Piłkarz dodał post na Twittera, w którym zamieścił jedynie cyrkowe emotikony. Jak oceniacie utwór Shakiry? Dobry pomysł? 

ZOBACZ: Shakira rozliczyła Gerarda Pique w nowej piosence. "Dużo siłowni, ale pracuj trochę nad mózgiem". Piłkarz zareagował

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.