Żona Messiego komentuje piosenkę Shakiry o Pique. Na jej gest zareagowali fani

Żona Leo Messiego posłuchała utworu Shakiry, w którym to piosenkarka rozlicza się z niewiernym partnerem. Antonella Roccuzzo całym sercem wspiera Kolumbijkę, a wyraz temu dała na Instagramie. Fani są zachwyceni!

Shakira w końcu skomentowała sprawę swojego głośnego rozstania z Gerardem Pique. Wokalistka we współpracy z argentyńskim DJ-em nagrała utwór, w którym podsumowuje zachowanie niewiernego partnera i jego obecną wybrankę. Na mocny tekst piosenki zareagował już Pique, teraz głos zabrała ukochana Leo Messiego.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Antonella Rocccuzzo skomentowała piosenkę Shakiry. Fani pieją z zachwytu

Antonella Roccuzzo skomentowała fragment utworu opublikowany na Instagramie. Chociaż jej komentarz jest mało wylewny i przedstawia jedynie kilka emotikon ognia, to fani nie mają wątpliwości, że to gest solidarności z Shakirą. Internautom ten znak wsparcia ze strony Roccuzzo niezwykle się spodobał. Żonie argentyńskiego piłkarza nie szczędzono komplementów.

Jestem dumna z tej kobiety!
Wygląda na to, że zawsze jesteś po właściwej stronie. Idolka!
Królowa musiała się pojawić, udzielając wsparcia tak szlachetnej sprawie. Dziękuję, że jesteś taką kobietą i że zawsze jesteś. Kochamy cię!

Kilka lat temu głośno było o konflikcie Antonelli Roccuzzo i Shakiry

Co ciekawe, media przez lata spekulowały, że Shakira i Antonella nie mają najlepszych relacji. Podobno Roccuzzo miała żal do Pique o to, że zostawił swoją poprzednią partnerkę dla Kolumbijki. Żona Leo Messiego przyjaźniła się Nurią Tomas, byłą dziewczyną hiszpańskiego sportowca. W 2017 roku, kiedy to Antonella brała ślub z Messim, media zastanawiały się, czy piosenkarka w ogóle pojawi się na uroczystości. Plotki o konflikcie były chyba jednak mocno ubarwione, bo już dwa lata później Shakira i Roccuzzo pozowały do wspólnej fotografii.

Co myślicie o komentarzu żony Messiego pod fragmentem piosenki Shakiry?