Na Sylwestrze w Polsacie wystąpi Shakira? Zenek Martyniuk może mieć konkurencję [PLOTEK EXCLUSIVE]

Informator Plotka zdradził, jak będzie wyglądać tegoroczny sylwester z Polsatem. Właśnie trwają negocjacje z Shakirą.

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2022, a ludzie na całym świecie już myślą o sylwestrze. Największymi imprezami w Polsce są bez wątpienia te, które od lat organizują stacje telewizyjne. Nasz informator zdradził, kogo tym razem usłyszymy w Polsacie

Zobacz wideo "Sylwestrowa Moc Przebojów" - Doda na próbie występu

Polsat planuje zaprosić Shakirę na Sylwestra

Nina Terentiew z początku myślała nad zaproszeniem gwiazd, które wystąpiły na scenie już przy okazji kolejnych odsłon. Wtem narodził się wielki pomysł.

Początkowo ekipa Niny Terentiew planowała skromną imprezę, bo ten rok dla wszystkich był trudny i nikomu nie udzielał się nastrój do świętowania. Skupiono się na polskich gwiazd i udało pozyskać wiele fantastycznych nazwisk, m.in. Dodę, Cleo i Beatę Kozidrak - podaje informator Plotka.

Władze Polsatu wpadły na pomysł, aby spróbować zaprosić do Polski Shakirę, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Niewykluczone, że obok niej pojawią się jeszcze dwie inne zagraniczne gwiazdy.

Po namyśle góra uznała jednak, że widzowie właśnie teraz zasłużyli na coś naprawdę wyjątkowego. Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest... Shakira!

Znana jest potencjalna stawka Shakiry

Według naszego informatora Nina Terentiew natychmiast przyjęła propozycję szefostwa. Ze względu na dużą rozpoznawalność Shakiry publika z pewnością będzie się dobrze bawić. 

Nina uznała, że występ takiej megagwiazdy byłby doskonałym ukoronowaniem jej rządów jako dyrektor programowej. W dodatku każdy zna hity Shakiry, więc z pewnością rozgrzałyby one widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów do czerwoności.

Wszystko wskazuje na to, że występ Shakiry w Polsce może dojść do skutku. Stacja jest gotowa zapłacić artystce kosmiczne sumy. Liczą, że przyniesie im ogromną oglądalność.

Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za powodzenie tych rozmów, bo taki booking z pewnością zagwarantowałby stacji pozycję lidera w toczonym z TVP boju o sylwestrową publiczność.

Myślicie, że Shakira wystąpi na tej samej scenie co Doda i Kozidrak?

Zenek Martyniuk tradycyjnie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń organizowanego przez TVP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.