Shakira rozliczyła Gerarda Pique w nowej piosence. "Dużo siłowni, ale pracuj trochę nad mózgiem". Piłkarz zareagował

Nowy utwór Shakiry robi furorę w serwisie YouTube. Kolumbijska piosenkarka rozlicza w nim byłego partnera. W tekście padają mocne słowa. Gerard Pique już zareagował na Twitterze.

Rok 2022 dla Shakiry był wyjątkowo trudny. Kolumbijska piosenkarka rozstała się z Gerardem Pique, z którym związana była od 2010 roku. Para doczekała się także dwóch synów. Powodem rozpadu związku miały być zdrady piłkarza. Po wyprowadzeniu się z domu wiele razy widziano go w towarzystwie 23-letniej studentki Clary Chia Marti. Teraz Shakira opublikowała nową piosenkę. Odnosi się w niej do eks partnera i jego nowej wybranki. Pique już zareagował. 

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Shakira jest zdruzgotana. Wszystko przez ukochaną Gerarda Pique Shakira zdruzgotana nowymi informacjami o romansie Pique. Sprawę ujawnili fani

Shakira uderza w byłego w nowym utworze. Zareagował na zaczepki

Nowy utwór to efekt współpracy Shakiry z argentyńskim DJ-em Bizarrapem. Niewątpliwie tekst piosenki to rozliczenie partnera po bolesnym rozstaniu. 

Przepraszam, już złapałam inny samolot. Nie wrócę tu, nie chcę więcej rozczarowań. Tak wiele mówi się o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie. Wilczyca, taka jak ja, nie jest dla nowicjuszy. Wilczyca, taka jak ja, nie jest dla facetów takich jak ty. Byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty. Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką. Prasa u moich drzwi i dług w urzędzie skarbowym. Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale uczyniłeś mnie silniejszą. (...) Życzę ci powodzenia z moim, tak zwanym, zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. (...) Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem - śpiewa Shakira w nowej piosence.
 

Nowy utwór Shakiry w ciągu jednego dnia w serwisie YouTube odtworzono już prawie 30 milionów razy. Niewątpliwie do tego wyniku przyczynił się także Gerard Pique, który wstawił wymowny post na Twittera. Składa się on jednak tylko z wymownych emotikon, nawiązujących do cyrku. Tak ocenia nową piosenkę byłej partnerki?

Shakira, Antonella Roccuzzo Shakira dodała post o "zdradzie" i "bólu serca". Wspiera ją żona Messiego

Więcej o: