Tajne spotkanie Edwarda Miszczaka w Polsacie. W nocy spotkał się ze współpracownikami

Edward Miszczak zwołał spotkanie uczestników, jurorów i prowadzących "Twoja twarz brzmi znajomo". Miało być tajne, ale plan wziął w łeb. Na miejscu szybko pojawili się paparazzi.

Edward Miszczak od 16 stycznia oficjalnie jest wiceprezesem i dyrektorem programowym Telewizji Polsat. Tym samym 67-latek zajął miejsce Niny Terentiew, która przeszła do rady nadzorczej. Okazuje się, że Miszczak nie ma zamiaru marnować czasu. Już pierwszego dnia swoich rządów w Polsacie zwołał tajne spotkanie uczestników i jurorów najnowszej odsłony "Twoja twarz brzmi znajomo". Mimo że spotkanie odbyło się późnym wieczorem, nie umknęło uwadze paparazzi.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Miszczak zaczął prace nad programem

Od jakiegoś czasu show "Twoja twarz brzmi znajomo" budzi kontrowersje. Wszystko przez zwolnienie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej, a następnie odejście Piotra Gąsowskiego, który twierdzi, że chciał być solidarny ze Skrzynecką. Nic więc dziwnego, że Edward Miszczak od razu wziął program na tapet. Zorganizował tajne spotkanie, by uzgodnić szczegóły dotyczące 18. odsłony produkcji. Prawdopodobnie nie spodziewał się, że to zostanie uwiecznione przez paparazzi.

Na ich zdjęciach widzimy Małgorzatę Walewską i Roberta Janowskiego. Pojawił się też nowy juror - Paweł Domagała. Na miejscu zjawili się również prowadzący show - Maciej Dowbor i Maciej Rock, który zastąpi Piotra Gąsowskiego. 

Na tym jednak nie koniec. O ile wiadomo było, że Rock i Domagała dołączają do obsady formatu, o tyle lista uczestników show była do tej pory tajemnicą. Paparazzi przyłapali jednak na miejscu również aktora Piotra Stramowskiego oraz aktorki: Julię Kamińską,  Natalię Janoszek, Kasię Kołeczek, Był też muzyk Oskar Cyms, a także piosenkarka Daria Marx Marcinkowska. U boku Edwarda Miszczaka pojawili się również aktorka Katarzyna Wajda i producent kreatywny "Twoja twarz brzmi znajomo", a prywatnie mąż Anny Karczmarczyk - Pascal Litwin.

Wygląda więc na to, że już teraz wiadomo, kogo zobaczymy w 18. sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.