Maciej Rock

Maciej Rock

Maciej Rock jest polskim dziennikarzem i prezenterem radiowym oraz telewizyjnym. Pracował w wielu polskich rozgłośniach radiowych, takich jak Tok FM i RMF Maxx. Prowadził wiele popularnych programów rozrywkowych, w tym wszystkie edycje „Idola”. Z żoną Magdaleną ma trójkę dzieci.

Imię i nazwisko: Maciej Rock
Data urodzenia: 13 maja 1978
Miejsce urodzenia: Otwock
Zawód: prezenter telewizyjny, dziennikarz telewizyjny i radiowy, model
Facebook: facebook.com/maciekrock

Maciej Rock – kariera

Maciek Rock ukończył Liceum Ogólnokształcące w Otwocku, a później rozpoczął studia na kierunku zarządzanie w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Rock rozpoczął studia w 1996 roku, jednak nie skończył edukacji.
Na początku swojej kariery prowadził program „Sułtani nocy” emitowany na antenie radia Tok FM. W późniejszym czasie pracował w Radiu Kolor oraz Polskim Radiu Bis. W 2013 roku związał się z radiem RMF Maxx, gdzie razem z Irkiem Jakubkiem prowadził audycję „Wstawaj, nie udawaj”. Od 2002 roku aż do dzisiaj jest związany ze stacją telewizyjną Polsat. Na antenie Polsatu Rock prowadził wszystkie edycje programu „Idol”, talk show o tematyce muzycznej „POPlista”, program „Przebojowe dzieci” i „Fabryka gwiazd”. Razem z Pauliną Sykut przez pięć lat współprowadził talent show „Must Be the Music. Tylko muzyka”.
Poza tym współpracuje z telewizją TV 4, na antenie której prowadził programy „Kamienica”, „Big Brother 4.1 SHOW” oraz „Tata sam w domu”. Dodatkowo był współprowadzącym licznych festiwali i koncertów takich jak Festiwal Sopot TOPtrendy i Piknik Country Mrągowo.

Maciej Rock – życie prywatne

Żoną Maćka Rocka jest Magdalena Rock. Para ma trójkę dzieci: najstarszą córkę Hannę Antoninę i dwóch synów. Prezenter bardzo chroni swoją prywatność i nie pokazuje się na publicznych imprezach ze swoją rodziną. W jednym z wywiadów przyznał, że całym domem zarządza jego żona, a najtrudniejszym i najgorszym dniem w jego życiu był dzień, gdy został z dziećmi sam na cały dzień.

maciej rock

Więcej o:

maciej rock

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.