"Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci miażdżą Macieja Rocka. Powtarza się jeden zarzut. "Porażka"

Maciej Rock zadebiutował niedawno jako prowadzący w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Niektórzy widzowie twierdzą jednak, że prezenter nie sprawdza się w tej roli.

Kiedy Piotr Gąsowski postanowił odejść z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką, jego miejsce zajął Maciej Rock. Nowy prowadzący nie wszystkim przypadł do gustu. W mediach społecznościowych muzycznego show pojawiło się wiele krytycznych opinii.

Zobacz wideo Czy Krzysztof Ibisz jest przygotowany do "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Jest jedno ale..."

"Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci nie mają litości dla Macieja Rocka

Maciej Dowbor i Maciej Rock przyjaźnią się od wielu lat. Mogłoby się więc wydawać, że stworzą świetny duet w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci mają jednak na ten temat nieco odmienne zdanie. Media społecznościowe muzycznego show zalała fala nieprzychylnych komentarzy.

Maciej Rock zbyt dużo krzyczy i zbyt kreuje się na showmana. Za dużo energii jak na ten program. Nie podoba mi się ten duet.
Pan Rock to totalna porażka. Po co on tak się drze? Jest beznadziejny. Próbuje być śmieszny, ale to żałośnie wychodzi.
Mimo sympatii do Macieja Rocka wolałam Piotra Gąsowskiego. Rock strasznie krzyczy, to strasznie drażni. Nawet jak rozmawia z jurorami. Nie wiem, jaki jest tego cel - narzekali internauci.

Niektórzy widzowie zmianę prowadzącego oceniają jednak bardzo pozytywnie.

Nowy prowadzący sprawdza się idealnie.
Maciej Rock wniósł mega świeżość do tego programu.
Duet prowadzących sprawdza się bardzo dobrze. Maciek Rock powrócił do TV z przytupem. Prowadzi tak, jakby się z tym urodził - twierdzili fani prezentera.

Przypomnijmy, że przed laty Maciej Rock prowadził "Idola". Wówczas radził sobie kapitalnie. 

Oglądacie nową edycję "Twoja twarz brzmi znajomo"? Jak oceniacie zmianę prowadzącego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.