Pierwsze spotkanie Macieja Kurzajewskiego z wnuczką. Do Włoch zabrał Katarzynę Cichopek

Maciej Kurzajewski niedawno został dziadkiem. Jego wnuczka urodziła się we Włoszech. W połowie marca dziennikarz wybrał się do Werony w odwiedziny. Towarzyszyła mu Katarzyna Cichopek.

3 marca Maciej Kurzajewski za pośrednictwem Instagrama poinformował, że został dziadkiem. Jego najstarszy syn Franciszek Vaccari i jego żona Laura Esmeralda Vaccari powitali córeczkę. Rodzina mieszka w Weronie, dlatego dziennikarz nie mógł od razu pognać do szpitala, aby poznać pierwszą wnuczkę. W "Pytaniu na śniadanie" wyznał, że decyzja o odwiedzinach nie należy do niego, lecz do świeżo upieczonych rodziców. Prezenter jednak bardzo skrupulatnie przygotowywał się na ten dzień. Razem z Katarzyną Cichopek wybrali się do butiku, z którego wyszli z dwiema torbami z akcesoriami dla dzieci. Wielki dzień w końcu nadszedł. Maciej Kurzajewski przebywa we Włoszech u syna. U jego boku jest ukochana.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Maciej Kurzajewski poznał wnuczkę. We Włoszech jest z nim Cichopek

18 marca Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek powitali się z fanami na Instagramie ze słonecznych Włoch. Na profilu aktorki "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej pary. 

Pozdrawiamy was ze słonecznej Italii - napisała pod zdjęciem.
 

Dziennikarz opublikował zdjęcie z synem Franciszkiem i wózkiem, w którym leży wnuczka. Mężczyźni spacerują wąskimi uliczkami Werony z uśmiechami na twarzy. Franciszek obejmuje ojca. Widać, że ich relacje wyglądają na lepsze, niż opisywała to Paulina Smaszcz.

Ojciec i ojciec - dodał opis.
 

Zdjęcie zrobiło furorę. Gwiazdy nie pozostawiły tego bez komentarza. Nawet Cichopek dodała emotki. Widać, że jest wzruszona widokiem ukochanego z wnuczką i synem.

I to jest sexy. Gratulacje - napisała Odeta Moro.
Wzrusz na maksa. Uściski i gratulacje - dodała Anna Lewandowska.

Inni zachwycali się widokiem trzech pokoleń na jednym zdjęciu.

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiSmaszcz tłumaczy się ze zdjęcia "wnuczki". Uderza w "Kurzopków". "Para zdrajców"

Więcej o: