Smaszcz chłodno odpowiada Cichopek. Zgody nie będzie? Uderzyła też w byłego męża [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek pogratulowała Maciejowi Kurzajewskiemu i Paulinie Smaszcz nowej roli. Kobieta-petarda odpowiedziała. Ma też nadzieję, że były mąż zmieni postępowanie.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski 3 marca 2023 roku po raz pierwszy zostali dziadkami. Ich najstarszy syn Franciszek Vaccari i jego żona Laura Esmeralda Vaccari powitali córeczkę. Radosną informacją pierwszy pochwalił się dziennikarz, później post opublikowała Paulina Smaszcz. Gratulacje posypały się zewsząd, także od obecnej partnerki Kurzajewskiego, Katarzyny Cichopek. Ciepło wypowiedziała się o byłej żonie ukochanego. Ta jej odpowiedziała w dosyć chłodnym tonie. 

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Paulina Smaszcz dziękuję Katarzynie Cichopek. Ma jednak "ale" do byłego męża

Katarzyna Cichopek podczas gali Kobiety Biznesu w rozmowie z "Super Expressem" pogratulowała partnerowi, a także Paulinie Smaszcz narodzin wnuczki - "Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom - wszystkim dziadkom". Wiadomo, że relacje między paniami nie są najcieplejsze. Czyżby miało się to zmienić? O komentarz poprosiliśmy babcię-petardę. Nie obyło się bez małej szpilki wbitej w byłego męża.

Dziękuję z całego serca pani Katarzynie. Mam nadzieję, że teraz kiedy pojawiła się w naszej rodzinie wnuczka, Maciej Kurzajewski skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia, zwłaszcza teraz, kiedy przez ostatnie miesiące promuje się głównie z dziećmi pana Hakiela.

Paulina Smaszcz zwróciła się także do Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Pani Katarzynie i panu Marcinowi Hakielowi, życzę również szczęścia ich dzieci, dla których rodzice są zawsze najważniejsi na świecie.

Paulina Smaszcz, Joanna Koroniewska Smaszcz cierpko o zachowaniu Koroniewskej. Nie tylko ją wywołała do tablicy

Bardzo miło ze strony babci-petardy. Dobro dzieci powinno być na pierwszym miejscu.

Więcej o: