Katarzyna Cichopek ciepło o Paulinie Smaszcz. Wyciągnęła rękę na zgodę? Ten gest mówi wszystko

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski kilka dni temu zostali dziadkami. Katarzyna Cichopek pogratulowała byłej żonie ukochanego. Czyżby konflikt między nimi to już przeszłość?

Już pod koniec ubiegłego roku Paulina Smaszcz ujawniła, że niedługo jej najstarszy syn zostanie ojcem. Jako pierwszy dobrą nowiną pochwalił się Maciej Kurzajewski. 3 marca 2023 roku dziennikarz za pośrednictwem Instagrama przekazał, że został dziadkiem. Post skomentowała jego obecna partnerka Katarzyna Cichopek. Swoją radość wyraziła wieloma emotkami czerwonego serca. W wywiadzie szerzej opowiedziała o nowej sytuacji. 

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Katarzyna Cichopek gratuluje partnerowi i jego byłej żonie. Czyżby był to koniec konfliktu? 

Nie od dziś wiadomo, że relację między Katarzyną Cichopek, Maciejem Kurzajewskim, a Pauliną Smaszcz są napięte. Czy narodziny wnuczki położą kres wszelkim konfliktom i waśnią? Wygląda na to, że aktorka "M jak miłość" już wyciągnęła rękę do byłej żony partnera. W rozmowie z "Super Expressem" pogratulowała dziadkom.

Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom - wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią - powiedziała Cichopek podczas gali Kobiet Biznesu.

Franciszek Vaccari, czyli najstarszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, od jakiegoś czasu nie mieszka już w Polsce. We wrześniu 2021 roku wziął ślub z Włoszką Laurą Esmeraldą Vaccari i obecnie układają sobie życie w jej rodzinnym kraju. Mieszkają w Weronie. Tam też przyszła na świat dziewczynka. Na razie nie wiadomo, kiedy szczęśliwi dziadkowie odwiedzą pierwszą wnuczkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.