Maciej Kurzajewski został dziadkiem, nieprędko jednak zobaczy wnuczkę. To nie on decyduje

Maciej Kurzajewski jako pierwszy poinformował, że jego synowa urodziła, a tym samym on został dziadkiem. Okazuje się, że szybko nie pozna wnuczki osobiście.

Już pod koniec ubiegłego roku Paulina Smaszcz ujawniła, że niedługo jej najstarszy syn zostanie ojcem. Jednak nie wiadomo było, kiedy dokładnie w ich rodzinie ma nastąpić wielki dzień. Jako pierwszy dobrą nowiną pochwalił się Maciej Kurzajewski. 3 marca 2023 roku dziennikarz przekazał, że został dziadkiem. Franciszek, czyli syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, od jakiegoś czasu nie mieszka już w Polsce. We wrześniu 2021 roku wziął ślub z Włoszką Laurą Esmeraldą Vaccari i obecnie układają sobie życie w jej rodzinnym kraju. Tam też przyszła na świat dziewczynka. Kiedy dumny dziadek i babcia odwiedzą jedyną wnuczkę? W przypadku dziennikarza może to potrwać.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o swojej córce. Zabiera ją na plan "You Can Dance"!

Maciej Kurzajewski został dziadkiem. Kiedy zobaczy wnuczkę? Nieprędko

Anna Lewandowska i Ida Nowakowska w "Pytaniu na śniadanie" zapytały się dziennikarza, czy ten kupił już bilet do Włoch, aby poznać wnuczkę. Okazuje się, że Kurzajewski jest przeszczęśliwy, że został dziadkiem, jednak nie zamierza w najbliższym czasie składać wizyty świeżo upieczonym rodzicom. Czeka na decyzję syna i synowej, bo to do nich ona należy.

Oni potrzebują teraz swojego czasu. Przy Laurze jest jej mama, na miejscu ich wspiera, a Maciek, jak tylko młodzi pozwolą, to wyruszy uściskać tę malutką rączkę - powiedziała w śniadaniówce dziennikarka TVP.

Jako druga radosną nowiną podzieliła się Paulina Smaszcz, która oficjalnie stała się babcią-petardą. Również obecna partnerka Kurzajewskiego, Katarzyna Cichopek, zareagowała na narodziny wnuczki ukochanego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.