Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. Żona Franciszka Kurzajewskiego urodziła

Maciej Kurzajewski pochwalił się na Instagramie szczęśliwą nowiną. Został dziadkiem! Na świecie pojawiło się dziecko jego starszego syna.

Już pod koniec ubiegłego roku Paulina Smaszcz ujawniła, że starszy syn zostanie niebawem ojcem. Nie wiadomo było jednak, kiedy dokładnie w ich rodzinie ma nastąpić tego wielki dzień. Rąbka tajemnicy uchylił na Instagramie Maciej Kurzajewski.

Zobacz wideo Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim

Smaszcz i Kurzajewski mają wnuczkę

Córka Franciszka i jego żony Laury przyszła na świat 3 marca, o czym dumny dziadek poinformował na Instagramie. Maciej Kurzajewski nie ukrywa, że jest przeszczęśliwy z narodzin wnuczki.

Dzisiaj przyszła na świat piękna dziewczynka, która będzie do mnie mówić "dziadku Maćku"! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje! Kocham was! Cudowny dzień! - czytamy w instagramowym poście.
 

Kurzajewski jak na razie nie zdradził imienia pociechy syna. Nie podzielił się też z fanami zdjęciem wnuczki - niewykluczone, że o zachowanie prywatności poprosili go rodzice dziewczynki.

Przypomnijmy, że syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz od jakiegoś czasu na stałe nie mieszka już w Polsce. Franciszek Kurzajewski we wrześniu 2021 roku wziął ślub z Włoszką Laurą Esmeraldą Vaccari.

Pierwsze doniesienia o tym, że młodzi małżonkowie spodziewają się dziecka, pojawiły się w mediach w grudniu ubiegłego roku. Niedługo później potwierdziła je Paulina Smaszcz, która przyznała, że "jest cała w skowronkach" na myśl o zostaniu babcią i nie może się doczekać nowej roli. Do momentu publikacji artykułu świeżo upieczona "babcia-petarda" nie komentowała jednak w mediach społecznościowych informacji o pojawieniu się nowego członka rodziny.

Rodzicom i dziadkom dziewczynki serdecznie gratulujemy!

Więcej o: