Cichopek i Kurzajewski na gali. Towarzyszył im jeszcze jeden mężczyzna. Mina prezentera wszystko zdradza

Katarzyna Cichopek była jedną z laureatek Gali Kobiety Biznesu. Na ściance pozowała z dwoma mężczyznami. Co na to Maciej Kurzajewski? On również był nominowany.

3 marca 2023 roku, w Hotelu Airport Okęcie odbyła się XVIII Gala finałowa Polish Businesswomen Awards. To doroczny konkurs i gala organizowana przez redakcję magazynu "Businesswoman & life". Ceremonię poprowadził Jacek Borkowski. Wśród nominowanych osób znalazła się Katarzyna Cichopek, Joanna Opozda, Riya Sokół, a także Maciej Kurzajewski. Podczas gali aktorka "M jak miłość" pozowała na ściance nie tylko z ukochanym, ale także z drugim mężczyzną. Dziennikarz nie wyglądał jednak na zazdrosnego. Z twarzy nie schodził mu uśmiech.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Katarzyna Cichopek na gali Kobiety Roku. Pozuje z dwoma mężczyznami

Prezenterka "Pytania na śniadanie" została nominowana za własną markę biżuteryjną i z perfumami. Podczas gali otrzymała nagrodę "Lidera najwyższej jakości biżuterii dla każdej kobiety". Statuetkę odbierała w błękitnym garniturze z krótszą marynarką i białym topie. Do całości dobrała błyszczące szpilki, a z ramienia zwisała jej szarą torebką na ozdobnym pasku. Katarzyna Cichopek miała na sobie także bransoletkę, naszyjnik i pierścionki, z pewnością z własnej kolekcji. Aktorka pozowała z Maciejem Kurzajewskim, który postawił na klasyczny czarny garnitur i czarny krawat. Jako świeżo upieczony dziadek prezenter wyglądał niezwykle elegancko. 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF.pl / KAPIF.pl

Jednak Cichopek pozowała z jeszcze jednym mężczyzną. Sukces marki świętowała z partnerem biznesowym. Co na to Maciej Kurzajewski? Sam robił im zdjęcia, a kiedy przyszła pora na niego, aby stanąć u boku ukochanej, uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. @katarzynacichopek

To się nazywa wspieranie partnerki w ważnych momentach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.