Maciej Kurzajewski robi zakupy dla wnuczki. Towarzyszy mu Cichopek. "Wzruszający widok"

Katarzyna Cichopek towarzyszyła Maciejowi Kurzajewskiemu podczas zakupów dla jego wnuczki. Skompletowali pokaźną wyprawkę.

Maciej Kurzajewski 3 marca 2023 roku po raz pierwszy został dziadkiem. Ich najstarszy syn Franciszek Vaccari i jego żona Laura Esmeralda Vaccari powitali córeczkę. Radosną informacją pierwszy pochwalił się dziennikarz, później post opublikowała Paulina Smaszcz. Gratulacje posypały się zewsząd, także od obecnej partnerki Kurzajewskiego, Katarzyny Cichopek. Syn dziennikarza od dawna nie mieszka w Polsce. Przeprowadził się do Werony, skąd pochodzi jego żona. Kurzajewski na chwilę przed porodem był w odwiedzinach u syna. Nie wiadomo, jednak kiedy poleci poznać wnuczkę. Jak dowiedzieliśmy się w "Pytaniu na śniadanie" decyzja należy do świeżo upieczonych rodziców. Dziennikarz jednak ochoczo przygotowuje się do tego wielkiego dnia. Razem z Katarzyną Cichopek wybrał się na zakupy dla dziecka.

Zobacz wideo Anna Lewandowska zapytana o zarobki Kurzopków w "Pnś". Pokazała klasę

Maciej Kurzajewski kupuje wyprawkę dla wnuczki. Towarzyszy mu Katarzyna Cichopek 

Ósmego marca w Dzień Kobiet "Kurzopki" wybrały się do znanego warszawskiego butiku na zakupy dla dziecka. Maciej Kurzajewski starannie przeglądał asortyment i wybierał najbardziej odpowiednie rzeczy. Aktorka służyła fachową pomocą. W końcu jej dzieci jeszcze kilka lat temu same używały takich akcesoriów. Dużo czasu dziennikarz spędził przy asortymencie dla noworodków.

Dziadek Maciek na zakupach. Wzruszający widok - mówi na InstaStories Katarzyna Cichopek.
Jeszcze w Dniu Kobiet dla małej księżniczki - odpowiedział Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Fot. @katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski na Instagramie także pochwalił się udanymi zakupami.

Pierwszy taki Dzień Kobiet z myślą o małej księżniczce. [...] Fajnie jest być dziadkiem Maćkiem! Kochanie bardzo dziękuję za pomoc. Jesteś najlepszym doradcą. Życzenia radości dla Wszystkich Pań! - napisał.
 

Para wyszła obłowiona z dwiema ogromnymi torbami. Ciekawe, kiedy Maciej Kurzajewski będzie mógł wręczyć prezenty pierwszej wnuczce i czy będzie mu towarzyszyć Katarzyna Cichopek. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.