Conan Kaźmierski na zdjęciu z dzieciństwa. Wygląda jak kopia sławnej mamy

Dagmara Kaźmierska lubi chwalić się synem w mediach społecznościowych. Od czasu dzieciństwa Conan przeszedł sporą przemianę. W przeszłości jeszcze bardziej przypominał znaną mamę.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Pomimo że program "Królowe życia" nie jest już nagrywany, jego bohaterowie nadal cieszą się statusem celebrytów. Jedną z najpopularniejszych gwiazd kontrowersyjnego reality show jest bez wątpienia Dagmara Kaźmierska. Na ekranie towarzyszył jej również syn Conan, który dorastał przed kamerami. Jak wyglądał jako dziecko?

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Conan Kaźmierski na zdjęciu z dzieciństwa. Wygląda jak kopia sławnej mamy

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że syn jest jej oczkiem w głowie. "Królowa życia" pękała z dumy, kiedy Conan dostał się na studia medyczne. Celebrytka dodała, że przyszły lekarz poświęca mnóstwo czasu na naukę.

Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi - i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem - powiedziała w rozmowie z serwisem Party.

Conan odziedziczył po sławnej mamie również smykałkę do biznesu. W ubiegłym roku 23-latek rozkręcił swój pierwszy interes. Syn celebrytki otworzył lodziarnię, nie firmuje jej jednak swoim nazwiskiem, zdecydował się bowiem na współpracę na zasadzie franczyzy.

Talent do zarabiania pieniędzy to niejedyna cecha, którą Conan odziedziczył po mamie. Syn Dagmary Kaźmierskiej jest też do niej bardzo podobny. Najlepiej świadczą o tym jego zdjęcia z dzieciństwa, które możemy odnaleźć na Instagramie. W przeszłości chłopak nosił długie kręcone włosy. Na starych fotografiach celebrytka również prezentuje burzę ciemnych loków.

 

Na przestrzeni lat Conan przeszedł sporą metamorfozę. Dziś młody mężczyzna stawia na krótką fryzurę. Syn celebrytki jest też stałym bywalcem siłowni. Na archiwalnym zdjęciu możemy jednak zauważyć, że od dziecka był miłośnikiem sportu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.