Dagmara Kaźmierska jako 18-latka. Nie przypomina obecnej siebie. Fani za to widzą w niej Conana

Dagmara Kaźmierska jest jedną z popularniejszych bohaterek programu "Królowe życia". Nie tylko show przyniosło jej sławę, lecz także liczne operacje plastyczne. Celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat. Internauci nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zaistniała w mediach jako bohaterka reality show "Królowe życia". Jest barwną postacią o niezwykłej charyzmie. Jej losy śledzą tysiące internautów. Nawet tym najbardziej dociekliwym nie udało się dojść, w jakim wieku jest ich ulubienica. Celebrytka nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym czuje się młodo. 

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Ulubienica widzów różnych zajęć się imała. Wśród jej działalności można wymienić prowadzenie butiku a także dyskoteki w Kłodzku. W przeszłości została skazana na karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Zanim zyskała popularność, sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Dziś możemy śledzić jej losy głównie dzięki mediom społecznościowym. Pokazuje nie tylko swoje zdjęcia, lecz także syna Conana.

Królowa życia na Instagramie

Dagmara Kaźmierska można śmiało nazwać "królową Instagrama". Jej profil śledzi ponad milion wiernych fanów. Ostatnio celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z przeszłości. Wywołała w komentarzach wielkie poruszenie. Na fotografii z lat 90. widzimy celebrytkę tuż po 18. urodzinach.

Ohoho, a któż to taki piękny i młody? Chwila po 18. urodzinach. Skóra, fura i komóra - napisała celebrytka.
 

Kobieta, jak zauważyli niektórzy komentujący, w ogóle nie przypomina dawnej siebie. Na fotografii nie ma nawet burzy blond włosów, które są jej znakiem charakterystycznym. Od czasu zrobienia tego zdjęcia Dagmara Kaźmierska przeszła wiele zabiegów i operacji plastycznych.

Wielu internautów zwróciło też uwagę na podobieństwo Conana do mamy sprzed lat.

Boże! Jaki Conan jest do pani podobny.
Wyglądasz jak Madonna.
 Jest moc, to jest ogień, ale podobieństwo do syna.
Ale na tym zdjęciu widać, jak Conan jest do ciebie podobny.

Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Conan jest podobny do mamy?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.