Dawno niewidziany Maciej Rock, ale to Julia Kamińska przyćmiła wszystkich. Widać, że tęskni za wiosną

Radio Wolny Świat organizuje koncert charytatywny w Lublinie. Na konferencji prasowej wydarzenia pojawiło się sporo gwiazd. Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom. Zachwyciła nas Julia Kamińska, która połączyła wiosnę z jesienią. U Tamary Arciuch już tak dobrze nie było.

Radio Wolny Świat już 17 września w Lublinie zorganizuje koncert charytatywny. "Radio Wolny Świat - Koncert Wolności i Nadziei" odbędzie się na Placu Zamkowym, a cały dochód z niego zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Ołeny i Wołodymyra Zełenskich - United 24. W poniedziałek 12 września, odbyła się konferencja prasowa tego wydarzenia, na której pojawiło się sporo celebrytów. Wśród nich m.in. Tamara Arciuch, Bartosz Kasprzykowski, Edyta Herbuś, Julia Kamińska i dawno niewidziany Maciej Rock. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się wybranym stylizacjom gwiazd. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś w odważnym body. Fani: Kobiece piękno w najlepszym wydaniu

Julia KamińskaJulia Kamińska zapozowała na tle Wieży Eiffla... w samej bieliźnie. "Ulala bosko"

Julia Kamińska stylowo i z pazurem. Edyta Herbuś w klasycznym czerwonym garniturze

Julia Kamińska wyraźnie poczuła wiosnę i wypadła doskonale. Delikatna sukienka w kwiatowy wzór pięknie kontrastowała z czarną ramoneską i szpilkami w tym samym kolorze. Brak dodatków okazał się tu strzałem w dziesiątkę. Było stylowo i z pazurem. 

Julia KamińskaJulia Kamińska Fot. KAPiF

Więcej zdjęć celebrytów z konferencji prasowej Radia Wolny Świat znajdziesz w naszej galerii.

Edyta Herbuś poszła w klasykę. Czerwony garnitur to niezbędnik w szafie każdej stylowej kobiety. Luźna forma marynarki wpisała się w aktualne trendy, a przydługie nogawki spodni optycznie wydłużyły nogi. Całość przełamał żółty top i sprawił, że stylizacja nabrała modowego flow. Jesteśmy na tak. 

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Fot. KAPiF

Tamara Arciuch wyraźnie poczuła nadchodzącą jesień. Niestety musimy przyznać, że nie popisała się stylizacją. Postawiła na mocno przetarte jeansy, które optycznie poszerzyły jej uda, i kurtkę przypominającą żakiet o zupełnie niemodnym fasonie. Całość dobiły ciężkie, białe buty. To nie był trafny wybór.

Tamara ArciuchTamara Arciuch Fot. KAPiF

Koniecznie zajrzyj do galerii na górze strony. Tam więcej zdjęć gwiazd z konferencji prasowej Radia Wolny Świat.

Więcej o: