"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dowbor na koniec dopiekł Domagale. Brutalne słowa. "Obyś..."

Paweł Domagała odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaledwie kilka dni temu. Współpracę zakończył tłumacząc się nadmiernymi obowiązkami. Koledzy z planu - Maciej Dowbor i Maciej Rock - nie kryli rozczarowania, czemu dali wyraz w dosadnych komentarzach.

Paweł Domagała był związany z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaledwie rok. W roli jurora zastąpił Michała Wiśniewskiego, który odszedł w programu po trzech edycjach. Domagała sędziował tylko dwie edycje, ale zdążył dać się polubić widzom.

Zobacz wideo Ewelina Flinta o ciężkiej pracy przy "Twoja twarz brzmi znajomo". "«Idol» to była przy tym zabawa"

Muzyk postanowił odejść z show. Tłumaczył to nadmiernymi obowiązkami w nadchodzącym sezonie. Jurora żegna nie tylko produkcja, ale też koledzy z planu - Maciej Dowbor i Maciej Rock. Ci dwaj nie szczędzili mu zjadliwych słów.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Maciej Dowbor i Maciej Rock kpią z Pawła Domagały

Maciej Rock i Maciej Dowbor w kontrze do słodkich i wspierających wpisów po odejściu kolegi z pracy postanowili dać upust złośliwościom. Te świadczą jednak raczej dobrej atmosferze, jaka panowała na planie "TTBZ":

Oby ci gitara nigdy nie stroiła przy nagrywaniu tej nowej płyty, mikrofon przerywał przy każdej poincie twojego stand-upu, a aktorzy zawsze spóźniali się na plan! - zaczął Rock. Zaraz jednak dopisał - A tak naprawdę będziemy tęsknić z Maćkiem Dowborem za jazdą z tobą. Wpadaj czasem <3

Podobnie uszczypliwy był Maciej Dowbor:

Ponieważ odchodzisz z "TTBZ" życzę ci, abyś zawsze występował na scenie z ludźmi powyżej 190 centymetrów wzrostu. I jeszcze... Obyś żarł tylko przesolone żarcie, a hotelowy mat3erac uwierał cię w du*psko! PS. Będziemy tęsknić, jak mogłeś! - dorzucił Dowbor.
 

U Domagały pojawił się też dopisek w stronę kolegów z planu. "Będę tęsknił. Ale pamiętajcie, że zawsze możemy wyjechać na weekend do jakiegoś domku na Suwalszczyźnie i pograć w Scrabble. Ja prowadzę!" - napisał.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zmiany, zmiany, zmiany...

Zmiany w "TTBZ" trwają już kilkanaście miesięcy. Program w ostatnim czasie przechodzi prawdziwe przetasowania, jeśli chodzi o prowadzących i jurorów. Nie wszystkie decyzje spotykają się ze zrozumienie widzów. Tak było m.in. z usunięciem z programu Katarzyny Skrzyneckiej. Za nią w geście solidarności podążył Piotr Gąsowski. Nie ma już Michała Wiśniewskiego, od najnowszego sezonu brakowało też wieloletniego choreografa Krzysztofa "Kusa" Adamskiego. Część z tych zmian to modyfikacje, jakie zaczął wprowadzać Edward Miszczak po przejęciu sterów w Polsacie. Jak je oceniacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.