Edward Miszczak ma wciąż pod górkę. Chciał ulepszyć program, a zepsuł. Widzowie wydali werdykt

Wygląda na to, że decyzje Edwarda Miszczaka nie zawsze są strzałem w dziesiątkę. Najlepszym dowodem na to są wyniki oglądalności ostatniego sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzom ewidentnie nie spodobały się porządki nowego szefa.

Edward Miszczak znów zaliczył wpadkę. Tym razem chodzi o popularny program Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wygląda na to, że nowy dyrektor programowy stacji strzelił sobie w stopę zmianai w show takimi jak m.in. zmiana składu jury. Wyniki oglądalności mówią same za siebie - format stracił widzów. 

Zobacz wideo Figurski o relacjach z Edwardem Miszczakiem. Zdradził, jak się do siebie odnoszą

Edward Miszczak zrobił swoje porządki w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Są tego efekty, ale nie ma czego świętować

Za nami ostatni odcinek 19. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", czyli jednego z najpopularniejszych formatów Polsatu. Zwycięzcą został Kuba Szmajkowski, który w finale wykonał piosenkę "Carless Whisper" George'a Michaela. Po zakończeniu show nadszedł czas na podsumowania, a te, jak się okazuje, nie są aż tak optymistyczne jak się spodziewano. Jak podaje portal Wirtualne Media, 19. edycję programu oglądało średnio 1,15 mln widzów, czyli o 330 tysięcy mniej niż rok wcześniej. Skąd takie spadki? Odkąd Edward Miszczak przejął posadę dyrektora programowego stacji Polsat, sporo pozmieniał w programie - m.in. zmienił skład jury i wprowadził nowego prowadzącego. Wygląda na to, że roszady nie były pozytywnie przyjęte przez widzów.

Edward MiszczakEdward Miszczak Edward Miszczak; fot kapif.pl

Edward Miszczak już szykuje jubileuszową edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie się działo

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa 20. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i szykują się wielkie zmiany. Tym razem w programie wezmą udział osoby, które już pojawiły się w poprzednich edycjach show. - Obecnie tworzy się lista potencjalnych uczestników i ruszają z nimi rozmowy. Wszystko zależy od ich chęci i dostępności. Raczej będzie tak, że w 20. edycji wystąpią osoby, które pojawiły się w kilkunastu pierwszych seriach "Twoja twarz brzmi znajomo" bardziej niż w ostatnich - mówi źródło portalu Wirtualne Media. Ostatecznie wśród chętnych zostanie wyłoniona dziesiątka uczestników, którzy w poprzednich edycjach show zajęli miejsca od pierwszego do czwartego, a było ich aż 76, więc z pewnością będzie z czego wybierać. - Dobrze by było wykonać jeszcze raz te występy, które były chętnie komentowane przez widzów w internecie. W nowej edycji programu będą też goście specjalni i inne niespodzianki - informuje źródło portalu. Będziecie oglądać? 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA