Polsat będzie miał swoją śniadaniówkę. Wiadomo, kto ją poprowadzi. Konkurencja dla Cichopek i Kurzajewskiego

To już pewne, Polsat będzie miał swoją śniadaniówkę. Na kanapie prowadzących zasiądą jedne z największych gwiazd stacji - Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Ale to nie koniec niespodzianek.

Do tej pory to TVP i TVN rywalizowały w porannym paśmie, emitując swoje śniadaniówki - odpowiednio "Pytanie na śniadanie" oraz "Dzień dobry TVN". Trzeci z gigantów Polsat aktualnie nie ma własnego formatu tego rodzaju, ale już niebawem się to zmieni. Przypomnijmy, że przed laty Krzysztof Ibisz i Anna Zajdler-Ibisz prowadzili tam "Studio Weekend". Śniadaniówka wypadła z ramówki ze względu na niską oglądalność. Wkrótce Edward Miszczak przejmuje stery i rusza do boju. Tytuł programu to na razie tajemnica, ale za to znane są trzy duety prowadzących i... połówka czwartego. Okaże się, czy zagrożą takim parom jak Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. "Krzysiek promienieje!"

Polsat rusza z własną śniadaniówką

"Super Express" ustalił, że wyłoniono już trzy duety prowadzących. Postawiono na osoby, między którymi jest chemia i pełne porozumienie. A są to: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, którzy w parze współpracują od lat, prowadząc "Taniec z Gwiazdami" oraz rozmaite imprezy stacji, małżeństwo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, a także Ilona i Milena Krawczyńskie, znane jako siostry ADiHD. 

Zdjęcia Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Nietrudno uniknąć skojarzeń - Sykut-Jeżyna sparowana z Ibiszem mogą być w zamyśle konkurentami Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Koroniewska z Dowborem to obok Cichopek i Kurzajewskiego kolejna para, którą łączą więzy uczuciowe i zawodowe. Z kolei kobiecy duet sprawdził się już w TVN, gdzie Ewa Drzyzga łączy siły z Agnieszką Woźniak-Starak

Na nową największą gwiazdę tej telewizji podobno kreowana będzie Marcelina Zawadzka, której na polsatowskiej imprezie mikołajkowej przypadł zaszczyt zajęcia miejsca obok Niny Terentiew i Edwarda Miszczaka. Dla byłej miss także znajdzie się miejsce w porannym programie, ale nie wiadomo jeszcze, kto zostanie jej ekranowym partnerem. Trudno powiedzieć, czy decydenci zaryzykują i postawią na nową, nieopatrzoną jeszcze twarz, czy wybiorą któregoś z gwiazdorów Polsatu. 

Jak sądzicie, śniadaniówka Polsatu ma szansę, by przebić konkurencję?

Zdjęcia Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: