Spytano Katarzynę Cichopek, jak dba o sylwetkę. Zdradziła swój sekret

Katarzyna Cichopek to jedna z tych gwiazd, które aktywnie dbają o zdrowie i wygląd swojej sylwetki. W najnowszym wywiadzie prezenterka zdradziła, co jest sekretem jej szczupłej figury i przyznała się do gorszych momentów.

W ciągu ostatnich miesięcy Katarzyna Cichopek nadzwyczaj często gościła na łamach kolorowej prasy. Prowadząca "Pytania na śniadanie"  jest niezwykle aktywna życiowo, łącząc karierę w telewizji z opieką nad dziećmi. Jednocześnie znajduje czas na regularne treningi, dzięki którym może pochwalić się zgrabną i wysportowaną sylwetką. W najnowszym wywiadzie prezenterka szczerze wyznała, że szczupła figura wymaga od niej ciężkiej pracy i miewała w życiu gorsze momenty.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Katarzyna Cichopek zdradza sekret smukłej sylwetki. Przyznała, że miewała problemy z regularnymi ćwiczeniami

Nie jest tajemnicą, że zaledwie garstka osób może się pochwalić zgrabną sylwetką bez większych wyrzeczeń i starań. W większości przypadków wysportowane ciało jest jednak wynikiem regularnej aktywności fizycznej i zbilansowanej diety. Jedną z osób, które od lat dbają o utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej i smukłej sylwetki, jest Katarzyna Cichopek. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, w jaki sposób dba o zachowanie formy:

Od dwóch lat powróciłam do intensywnych treningów, jestem w tym konsekwentna. Daje mi to wiele radości. Dobrze mi to robi psychicznie, a dopiero później fizycznie. I nie chciałabym tego zaprzestać.

Prezenterka wprost przyznała, że jej figura jest wynikiem ciężkiej pracy, gdyż ma predyspozycje do przybierania na wadze:

Nic nie dzieje się samo. Figura nie zrobi się od siedzenia na kanapie, choć niektórzy mają ją zapisaną na poziomie genetycznym, ja do tych osób nie należę. Od dziecka byłam aktywna. Ale miałam swoje wzloty i upadki, jeśli chodzi o uprawianie sportu. To było też wygenerowane moim doświadczeniami życiowym. Kiedy byłam w ciąży, później karmiłam piersią, odpuszczałam sobie tego typu wysiłek fizyczny, bo skupiałam się na czymś innych.
 

Trzeba przyznać, że regularne treningi przynoszą doskonałe efekty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.