Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym bawi się nad Bałtykiem. Nie jest sama

Katarzyna Cichopek wybrała się już na upragnione wakacje nad Morze Bałtyckie. Paparazzi przyłapali ją na plaży podczas opalania i kąpieli w morzu. Celebrytce nie towarzyszył jednak Maciej Kurzajewski.

W tym roku o Katarzynie Cichopek jest wyjątkowo głośno. Sensacją dla wielu okazała się informacja o rozstaniu celebrytki z Marcinem Hakielem. Od tamtej pory trwa medialny serial z wkrótce byłymi małżonkami w rolach głównych. Do tego doszły plotki o romansie z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Katarzyna i Maciej nie odstępowali siebie na krok. Gwiazda TVP nie może też narzekać na brak obowiązków zawodowych. Nic więc dziwnego, że Katarzyna Cichopek z utęsknieniem czekała już na wakacyjny urlop. Przyszedł już ten czas, więc prowadząca "Pytanie na śniadanie" wybrała się z dziećmi nad Bałtyk. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek z dziećmiKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na ulicy. Są zdjęcia! Nie brakowało emocji

Katarzyna Cichopek spędza czas nad Bałtykiem. Nie towarzyszy jej jednak Maciej Kurzajewski

Wcześniej Cichopek zapowiadała, że w sierpniu uda się na upragnione wakacje

Od sierpnia pakuję walizki, znikam, odpoczywam, nie podjęłam żadnych wyzwań zawodowych i nawet – uwaga! – mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas. Przynajmniej na dobrych kilka dni, bo chciałabym też odpocząć - powiedziała Katarzyna Cichopek w wywiadzie dla Jastrząb Post.
 

Teraz paparazzi przyłapali aktorkę na plaży. Rozpromieniona Katarzyna Cichopek zażywała kąpieli słonecznych i pluskała się w wodzie. Dumnie prezentowała też umięśnione ciało w kostiumie kąpielowym. Widać, że w ostatnim czasie mocno pracowała nad kondycją. "Super Express" podał, że Cichopek "baraszkuje nad Bałtykiem", ale bynajmniej nie z Maciejem Kurzajewskim. Tabloid odnotował, że celebrytkę smarowała na plaży inna kobieta. 

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielCichopek i Hakiel przyłapani na spotkaniu. Tak na siebie zareagowali

Więcej o: