Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów razem w Opolu. Prezenterka czule zwróciła się do dziennikarza

Katarzyna Cichopek nie ukrywała, że możliwość poprowadzenia festiwalu w Opolu była spełnieniem jej marzeń. Gwiazda wystąpiła na opolskiej scenie 17 czerwca i - mimo że początkowo nie było jej w harmonogramie - także trzeciego dnia imprezy. Razem z Maciejem Kurzajewskim miała okazję poprowadzić koncert "Tych lat nie odda nikt - 70 lat Telewizji".

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek od kilku dni przebywa w Opolu. Prezenterka przyznała, że od dziecka chciała wystąpić na scenie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki i w końcu miała ku temu okazję. Trzeciego dnia festiwalu dołączyła do Karoliny Pajączkowskiej i Tomasza Kammela, a u jej boku nie mogło zabraknąć Macieja Kurzajewskiego. Po spektakularnej sukni od polskiej projektantki gwiazda tym razem zdecydowała się na elegancki komplet z odrobiną błysku. Przy okazji pokazała nogi. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Od kiczowatej tancerki do eleganckiej prowadzącej "PnŚ". Katarzyna Cichopek przeszła modową drogę przez ciernie [STARE ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek trzeciego dnia na festiwalu w Opolu. Czule zwróciła się do Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek na Instagramie pieczołowicie relacjonowała próby przed koncertem "Tych lat nie odda nikt - 70 lat Telewizji". Długo nie trzymała fanów w niepewności i przed wyjściem na opolską scenę, zaprezentowała kreację na wieczór. 

Tym razem gwiazda postawiła na biały look, na który składały się krótkie szorty, elegancka bluzka i zwracająca uwagę cekinowa marynarka w srebrnym odcieniu. Do całości Cichopek dobrała buty przypominające te, które najczęściej wybierają tancerze.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnej imprezie. "Z afterparty wyszli razem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Gwiazda po raz kolejny mogła liczyć na wsparcie partnerującego jej w "Pytaniu na Śniadanie" Macieja Kurzajewskiego. Nie ukrywała radości, że może dzielić z nim tak ważny moment w karierze. 

Maćku, nawet nie wiesz, jak ja się bardzo cieszę, że tu jesteś - czule zwróciła się prezenterka do Macieja Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek trzeciego dnia na festiwalu w Opolu. Czule zwróciła się do KurzajewskiegoKatarzyna Cichopek trzeciego dnia na festiwalu w Opolu. Czule zwróciła się do Kurzajewskiego Fot. Screen/ TVP

Jak wam się podoba błyszcząca stylizacja Katarzyny Cichopek? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.