Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnej imprezie. "Z afterparty wyszli razem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek razem z Maciejem Kurzajewskim 17 czerwca poprowadziła drugą część festiwalu w Opolu. Nie brakuje spekulacji głoszących, że aktorkę i dziennikarza łączy coś więcej, niż zawodowa znajomość. Nasz informator, obecny w Opolu, w rozmowie z Plotkiem zdradził, że prezenterzy są niemalże nierozłączni - nie tylko w trakcie, ale i po koncertach na festiwalu.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek po ogłoszeniu rozstania z Marcinek Hakielem rzuciła się w wir pracy. Życie prywatne aktorki w ostatnim czasie wzbudza ogromne zainteresowanie. Tancerz w pamiętnym wywiadzie w "Mieście Kobiet" nie silił się na dyskrecję i ku zaskoczeniu wszystkich przyznał, że "wolność Katarzyny miała imię". Natychmiast pojawiły się spekulacje sugerujące, że aktorkę i Macieja Kurzajewskiego łączy nie tylko przyjaźń, choć sami zainteresowani zaprzeczyli tym pogłoskom.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Od kiczowatej tancerki do eleganckiej prowadzącej "PnŚ". Katarzyna Cichopek przeszła modową drogę przez ciernie [STARE ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nierozłączni w Opolu

Katarzyna Cichopek po rozstaniu idzie jak burza i spełnia zawodowe marzenia. Jednym z nich była możliwość poprowadzenia festiwalu w Opolu, u boku Macieja Kurzajewskiego, z którym świetnie się dogaduje. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" wielokrotnie podkreślali, że łączy ich jedynie zawodowa relacja.

Osoba z produkcji TVP dodała, że Katarzyna konsekwentnie zaprzecza, że jest związana z Maciejem Kurzajewskim. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, jak zażyła relacja łączy tę dwójkę. Aktorka i dziennikarz razem bawili się na after party po pierwszym dniu Opola, a imprezę opuścili w swoim towarzystwie - na własne oczy widział ich nasz informator:

W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na after party w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry, Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem - zdradził nam nasz informator, obecny na miejscu.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Reakcja prezentera? Nie tego się spodziewała

Wygląda na to, że to wyznanie jeszcze bardziej podsyci plotki. Więcej zdjęć w galerii na górze strony. 

Więcej o: