Marcin Hakiel ujawnił, że Cichopek porzuciła go dla innego: Wolność ma imię. Fani domyślają się, o kogo chodzi!

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozwodzie zrzucił prawdziwą bombę. Przyznał, że w jego małżeństwie z Katarzyną Cichopek od dawna się nie układało, a aktorka ma nowego partnera. Natychmiast pod najnowszym zdjęciem Cichopek na Instagramie pojawiły się insynuacje na temat tego, z kim może być związana.

Więcej o związkach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek oficjalnie są już singlami. Tancerz pojawił się w programie "Miasto Kobiet", gdzie opowiedział o szczegółach rozstania, mimo że z początku oboje twierdzili, że nie będą dzielić się aż tak prywatnymi informacjami. Wyszło na jaw, że aktorka zostawiła męża dla innego mężczyzny. Tancerz nie ukrywał, że z początku nie mógł poradzić sobie z tym, czego dowiedział się na temat swojego małżeństwa. W międzyczasie, gdy pojawiły się informacje o ich rozwodzie, w kuluarach zaczęto plotkować o tym, że Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, z którym prowadzi "Pytanie na Śniadaniełączy coś więcej, niż tylko praca. Teraz Marcin rzucił nowe światło na ich rozwód, nie podając jednak żadnych informacji o nowym mężczyźnie w życiu aktorki. Fani nie mają jednak złudzeń, o kim mówił. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz i Bogdan Kalus są rówieśnikami. Te gwiazdy są w tym samym wieku. Aż trudno uwierzyć

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w makijażu z czerwonymi ustami

Cichopek zostawiła Hakiela dla innego. Fani podejrzewają, o kogo chodzi

Po szczerej rozmowie tancerza, internauci udali się na instagramowy profil jego byłej żony. Katarzyna już wróciła z krótkiego urlopu na Malediwach i rzuciła się w wir pracy. Przed emisją wywiadu byłego męża zapraszała fanów na InstaStories na spektakl w Bydgoszczy, w którym gra. Zdobyła się nawet na nieśmiały uśmiech, ale można było zauważyć, że raczej nie jest w nastroju do żartów. To może wskazywać na to, że liczyła się z tym, co ujawni choreograf.

W komentarzach internauci nie silili się na subtelność, bez ogródek wytypowali, że nowym partnerem aktorki jest Maciej Kurzajewski

Wolność ma imię Maciej.
Katarzyna sama wystawia swoje życie w internecie. Wydała oświadczenie dotyczące rozstania, więc nie ma co się dziwić, że jest to komentowane. Zwłaszcza że właśnie cała Polska poznała, jaka jest prawda. Brawo dla Marcina, że zdecydował się to powiedzieć. Kaśka jeszcze niedawno w programie Krzysztofa Ibisza mówiła, że przysięga małżeńska jest dla niej bardzo ważna.
Co u twojego chłopaka Kurzajewskiego? - zastanawiali się internauci.

Para prowadzących doskonale się ze sobą dogaduje. Prezenter rozumie, co czuje Katarzyna, gdyż dwa lata temu sam zakończył wieloletni związek z Pauliną Smaszcz. Świetnie bawili się na rozdaniu Wiktorów i razem opuścili imprezę. Aktorka była widziana również pod domem dziennikarza, co raczej nie uciszy plotek. 

 

Każda plotka ma w sobie ziarno prawdy. Myślicie, że między Katarzyną Cichopek a Maciejem Kurzajewskim coś jest na rzeczy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.