Katarzyna Cichopek była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. "Jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu"

Pojawia się coraz więcej doniesień o tajemniczej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz jeden z tygodników ujawnił, że aktorka była widziana pod domem dziennikarza.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wciąż nie opadają emocje po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Media cały czas zastanawiają się, co doprowadziło do zniszczenia tego małżeństwa. Tymczasem pojawia się coraz więcej plotek, według których aktorkę łączy z Maciejem Kurzajewskim coś dużo poważniejszego niż przyjaźń. Ostatnio Kasia Cichopek była widziana pod domem dziennikarza. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki

Katarzyna Cichopek odwiedziła Macieja Kurzajewskiego?

Kasia Cichopek szykuje się do rozwodu. Jak podał "Super Express" aktorka w sądzie ma być reprezentowana przez prawniczkę, która swego czasu współpracowała z Maciejem Kurzajewskim. O tym, że prowadzących "Pytanie na Śniadanie" łączy coś więcej niż praca, mówi się już od wielu dni. Plotki zostały podsycone po tym, jak dziennikarz usiadł obok Kasi Cichopek na gali rozdania Wiktorów. Podczas całego wydarzenia domniemana para nie odstępowała siebie choćby na chwilę, a ostatecznie razem opuściła imprezę. Teraz "Rewia" podała nowe intrygujące informacje. Według tygodnika aktorka była widziana pod domem Kurzajewskiego.

Ostatnio aktorka była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. A kilka dni temu zabrała resztę swoich rzeczy z domu męża. Wyraźnie widać, że jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu. Raczej nie w pojedynkę.

Do tej pory Katarzyna Cichopek nie potwierdziła medialnych doniesień, według których jest związana z Maciejem Kurzajewskim. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.