Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek to polska aktorka, tancerka, osobowość telewizyjna. Popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu emitowanym przez TVP 2 "M jak Miłość". Pasję do tańca rozbudził w niej mąż Marcin Hakiel, którego poznała na planie programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami".

Data urodzenia: 7 października 1982 r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Wzrost: 158 cm
Instagram: @katarzynacichopek
Facebook: Facebook.com/Katarzyna-Cichopek
Rodzina: mąż Marcin Hakiel, syn Adam, córka Helena

Kasia Cichopek: życiorys

Kasia Cichopek przyszła na świat 7 października 1982 roku w Warszawie. Skończyła LXXV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie w klasie o profilu gimnastyki artystycznej. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych.

Kasia Cichopek: kariera

Kasia Cichopek po raz pierwszy pojawiła się w telewizji w 2000 roku, kiedy to zaczęła wcielać się w postać Kingi Zduńskiej w kultowym polskim serialu "M jak Miłość". Jej ekranowym partnerem został Marcin Mroczek, grający adwokata Piotra Zduńskiego.
W 2005 roku Kasia Cichopek wzięła udział w programie rozrywkowym emitowanym wówczas przez telewizję TVN "Taniec z Gwiazdami". Jej partnerem został Marcin Hakiel, z którym wygrała konkurs. Między Cichopek i Hakielem na oczach widzów rodziło się uczucie, które sprawiło, że aktorka i tancerz postanowili zostać parą nie tylko na parkiecie. W 2006 roku wspólnie otworzyli szkołę tańca "Hakiel" w stolicy. Idąc za ciosem otworzyli filie w innych miastach, wydali kurs na DVD i książkę traktujące o nauce tańca.
W 2007 roku Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zostali reprezentantami Polski w pierwszej edycji Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie pokonali wszystkie pary i wygrali. W tym samym roku aktorka prowadziła program "Jak Oni Śpiewają", gdzie partnerował jej Krzysztof Ibisz.
W późniejszych latach prowadziła program emitowany na Polsat Cafe "Sexy mama", w którym udowadniała kobietom, że nawet, gdy wcielą się w role matek i żon, powinny zadbać o siebie, swoje samopoczucie i pewność siebie.

Kasia Cichopek: życie prywatne

W 2008 roku Kasia Cichopek wyszła za mąż za tancerza Marcina Hakiela. Owocem ich miłości są: syn Adam (ur. 2009 r.) i córka Helena (ur. 2013 r.).

Zobacz także:

Marcin Hakiel - Anna Mucha - Doda

kasia cichopek

Więcej o:

kasia cichopek

 • Wirujący seks Kasi Cichopek. Wideo

  Kasia Cichopek i Mariusz Kałamaga w ostatnim odcinku " Tylko nas dwoje " zaśpiewali utwór "Tango de Roxanne" z musicalu Moulin Rouge. Kasia Cichopek wiła się wokół Mariusz Kałamagi. Oto ich występ: Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

 • "Efekt zająca" i inne wpadki Kasi Cichopek [TOP5]

  Nie wiadomo - śmiać się, czy płakać. Kasia Cichopek pojawiła się w programie "Tomasz Lis na żywo" i była ekspertką ws. śmierci małej Magdy z Sosnowca. Przedstawiona została jako magister psychologii, ale bez praktyki w zawodzie, szybko jednak dodała, że taką praktykę już nabywa, dzięki

 • Kasia Cichopek w nowym serialu! Zdjęcia!

  Spełniło się wielkie marzenie Kasi Cichopek. Aktorka w końcu zagrała w innym serialu niż "M jak miłość". Zdjęcia do serialu I kto tu rządzi odbyły się kilka tygodni temu. Kaśka ponoć spisała się nieźle. Tylko na Plotku zdjęcia z planu.

 • Kasia Sowińska wygryzie Kasię Cichopek?

  dziwnego, że Kasia Cichopek drży o swoją przyszłość, bo Sowińska jak widać jest przebojowa i mimo, że nie wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", Polsat docenia jej pracę. Od pewnego czasu mówi się w stacji, że szykują się zmiany w Jak Oni Śpiewają a to oznacza, że Cichopek jeszcze bardziej unika swojej koleżanki.

 • Kasia Cichopek dostała rolę w "Agentkach"

  Kasia Cichopek może mówić o prawdziwym szczęściu. Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka narzekała na to, że nie dostaje żadnych ofert pracy związanych z filmem, ale teraz to wszystko się zmienia. Aktorka kilka dni temu rozpoczęła pracę w nowym serialu " Agentki ", który będzie można zobaczyć w

 • Kasia Cichopek gwiazduje?

  Nie ma żadnych wątpliwości, że Kasia Cichopek to prawdziwa gwiazda. Młoda artystka przebojem zdobyła serca Polaków, którzy dostrzegli w niej zwykłą dziewczynę w serialu "M jak miłość". Niestety, popularność musi chyba męczy Kasię, bo aktorka bardzo się zmieniła. Jak wiadomo, Cichopek od kilku lat

 • Kasia Cichopek jedną z najbardziej wpływowych Polek

  w Polsce, Członek Zarządu CA IB Corporate Finance GMBH Zyta Gilowska m.in. profesor nauk ekonomicznych, była minister finansów Hanna Gronkiewicz-Waltz m.in. była prezes Narodowego Banku Polskiego i aktualna prezydent Warszawy oraz... Kasia Cichopek odtwórczyni jednej roli - Kingi z serialu "M jak

 • Kasia Cichopek Show - nowe talk-show Polsatu?

  "Kasia Cichopek Show" to nowy pomysł na program stacji Polsat, który jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się jesienią w naszych telewizorach. Teraz wszystko w rękach Kasi Cichopek. Rozmowy z aktorką trwają już od kilku miesięcy. Jeśli uwielbiana przez miliony Polaków Kasia udźwignie

 • Stylomierz - oceniamy stylizację Kasi Cichopek

  W takim wydaniu Kasia Cichopek pojawiła się na otwarciu showroomu z biżuterią. Wybór jasnego blezera, topu w wężowy wzór i dopasowanych niebieskie dżinsów oznacza, że w teorii miało być modnie. Niestety, zamysł nie sprawdził się w praktyce. Nie ma mowy o stylizacji a'la Rosie Huntington-Whiteley