Krzysztof Ibisz i Bogdan Kalus są rówieśnikami. Te gwiazdy są w tym samym wieku. Aż trudno uwierzyć

Czy wiek ma znaczenie? No cóż, mawia się, że człowiek ma tyle lat, na ile się czuje. Na przykładzie gwiazd postanowiliśmy to udowodnić.

Więcej informacji na temat polskich i zagranicznych gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiek bywa tematem tabu. Wiele osób wciąż nie chce się przyznać do liczby przeżytych wiosen. Na szczęście coraz więcej osób rozumie, że człowiek ma tyle lat, na ile się czuje. Wystarczy spojrzeć na Jennifer Lopez, która niedługo skończy 53 lata, a jej wygląd i sylwetka wskazują na coś zupełnie innego. Nie trzeba jednak szukać dobrych przykładów za oceanem. W Polsce również są gwiazdy, u których wiek w dowodzie o niczym nie świadczy. Dla niektórych czas stanął w miejscu. 

Zobacz wideo Kossakowski w wieku 50 lat chce zrobić coś szalonego

Penolope Cruz i Olivia Colman

Olivia Colman i Penolope Cruz są w tym samym wieku. Na pierwszy rzut oka trudno to dostrzec, bowiem aktorki prezentują znacznie różne style. Colman stawia na klasykę, a Penolope lubi zaszaleć ze stylem.

Penelope Cruz i Olivia ColmanPenelope Cruz i Olivia Colman itsoliviacolman Agencja Wyborcza.pl.pl

Jennifer Aniston i Jennifer Lopez

Słynna J.Lo ma 52 lata. Patrząc na nią, ciężko w to uwierzyć. Gwiazda prezentuje się lepiej niż niejedna trzydziestolatka. Jennifer Aniston urodziła się w tym samym roku. Aktorka również wygląda doskonale. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na którym pozowała bez makijażu. Fani nie mogli uwierzyć, że czas jest dla niej tak łaskawy. 

Jennifer Lopez Jennifer AnistonJennifer Lopez Jennifer Aniston instagram.com/ jenniferaniston Agencja Wyborcza.pl.pl

Krzysztof Ibisz i Bogdan Kalus

Bogdan Kalus ostatnio świetnie radził sobie w "Tańcu z Gwiazdami" i z pewnością znacznie poprawił kondycję. Jednak w jego przypadku łatwiej uwierzyć, że niedługo skończy 57 lat. Co innego można powiedzieć o wiecznie młodym Krzysztofie Ibiszu.

Krzysztof Ibisz Bogdan KalusKrzysztof Ibisz Bogdan Kalus kapif.pl

Monika Olejnik i Henryk Gołębiewski

Oboje mają po 65 lat. Dziennikarka słynie z odważnych stylizacji i dbania o formę fizyczną. Dzięki temu wygląda młodziej niż popularny aktor.

Monika Olejnik Henryk GołębiewskiMonika Olejnik Henryk Gołębiewski kapif.pl

Emilia Clarke i Megan Fox

Co tu dużo mówić. Zarówno gwiazda "Gry o Tron", jak i narzeczona Machine Gun Kelly mają po 35 lat. Obie wyglądają świetnie. 

Emilie Clark Megan FoxEmilie Clark Megan Fox instagram.com/ meganfox instagram.com/ emilie_clarke

Książę Karol i Maye Musk

Na koniec przykład, jak ludzie w tym samym wieku potrafią różnić się pod względem ubioru. Oczywiście księciu Karolowi nie wypada założyć dresów, nie mniej ma dokładnie tyle samo lat, co mama Elona Muska. 

Książę Karol Maye MuskKsiążę Karol Maye Musk instagram.com/ eastnews.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.