Katarzyna Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Reakcja prezentera? Nie tego się spodziewała

W sieci pojawiło się nagrania, na którym Katarzyna Cichopek wykonała dość nieoczekiwany gest. Pod wpływem emocji aktorka objęła Macieja Kurzajewskiego.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Plotki o tym, że Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego może łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń  pojawiły się zaraz po tym, jak aktorka i jej były partner ogłosili, że rozstają się po 17 latach związku, z czego niespełna czternaście byli małżeństwem. Do tej pory jednak prezenter i gwiazda serialu "M jak miłość" nie skomentowali w żaden sposób doniesień o ich rzekomym romansie. Jednak najnowsze wideo, które nagrali dla "Pytania na śniadanie" jeszcze bardziej podsyciło plotki. Krótki film został opublikowany na tiktokowym profilu programu. 

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Odwzajemnił jej gest?

Zadaniem gospodarzy "Pytania na śniadanie" było odgadnięcie, czy rozpoznają daną piosenkę. Okazało się jednak, że większości nie znali i tym samym nie popisali się znajomością popularnych utworów. Jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie, a gest, który w stronę kolegi wykonała Katarzyna Cichopek. Gdy aktorka usłyszała nastrojowy kawałek, dała się ponieść chwili i objęła Macieja Kurzajewskiego. Prezenter nie odwzajemnił gestu. Choć starał się uśmiechać, sprawiał wrażenie lekko zmieszanego zaistniałą sytuacją.

Cichopek i Kujarzewski nie ukrywają, że znakomicie czują się w swoim towarzystwie. Niedawno aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post w samych pozytywnych słowach wypowiedziała się na temat kolegi z pracy.

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić "Pytanie na śniadanie" i kolejne projekty, które przed nami - powiedziała.

Rzeczywiście na planie programu widać, że prezenter i aktorka tworzą zgrany, wzbudzający sympatię widzów duet.

Doda, CleoCleo miała wystąpić na recitalu Dody, ale się nie udało. Teraz ocenia show

Więcej o: