Od kiczowatej tancerki do eleganckiej prowadzącej "PnŚ". Katarzyna Cichopek przeszła modową drogę przez ciernie [STARE ZDJĘCIA]

Nikt nie rodzi się ikoną stylu. Wie coś o tym Katarzyna Cichopek. Aktorka i prezenterka przeszła długą drogę, żeby odnaleźć siebie w modzie. Nie jest idealnie, ale modowy progres widać.

Więcej ciekawych artykułów na temat stylizacji gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek przeszła rewolucję nie tylko w życiu prywatnym, ale i modowym. Odkąd prowadzi "Pytanie na śniadanie" możemy zaobserwować ogromną przemianę, jaka zaszła w jej stylu. Dziś już stroni od tandetnych połączeń kolorystycznych, a zamiast tego wybiera klasyczne kolory i fasony. Nadal zdarzają jej się drobne wpadki, ale są już mniej spektakularne niż kiedyś. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek kochała przesadę 

Aktorka od zawsze miała słabość do pokazywania w kreacjach kobiecych wdzięków. Nie ma w tym nic złego, ale czasami przesadzała, przez co wyglądała kiczowato i tandetnie. Tak jak na stylizacji poniżej. Obcisła biała kreacja w kryształki plus bogato zdobiony naszyjnik stworzyły kuriozalny "look". Nie pomógł tutaj bardzo wyrazisty makijaż, który podbił niekorzystny efekt. 

Taniec z gwiazdami, II edycjaTaniec z gwiazdami, II edycja jkurnikowski / KURNIKOWSKI JACEK/KAPiF.pl

Stara maleńka

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek mimo pięknej urody i świetnej sylwetki, nie zawsze radziła sobie z gustownym ubiorem. Za przykład naszej tezy może służyć jej sukienka w abstrakcyjny biało-beżowy wzór. Aktorka wygląda w niej naprawdę źle. Mizerny efekt całości podbija użycie satynowej tkaniny. Do tego dołożyła torebkę-koszyk i sandałki. Nieodpowiednio dobrana stylizacja do wieku i sylwetki celebrytki. Wygląda w niej zbyt "pańciowato".

/I Oglnopolski zlot fanw serialu M jak Mio/I Oglnopolski zlot fanw serialu M jak Mio mwegrzyn / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Niezrozumiałe podejście do mody

Katarzyna Cichopek trochę poszukiwała własnej drogi. Zaliczyła nawet drobny mariaż z hip-hopowym stylem. Po latach widać, że ta stylizacja z kaszkietem się nie broni i wygląda po prostu groteskowo. Szerokie kolczyki w stylu Erykah Badu nie pasują do delikatnej urody aktorki, a bokserka w gwiazdki zalatuje bazarowym stylem. Wierzymy, że kiedyś będzie lepiej.

Jak Oni piewaj - odc.10Jak Oni piewaj - odc.10 mwegrzyn / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Nie ucieknie od kobiecych fasonów

To, co nam przez lata przeszkadzało w stylu Katarzyny Cichopek, to ogromne umiłowanie bardzo kobiecego, momentami kiczowatego stylu. Z czasem podejście współprowadzącej program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" do spraw mody się zmieniło i zaczęła eksperymentować z wizerunkiem polskiej lolity. Tutaj mamy przykład naprawdę świetnej stylizacji. Prostota, ale przełamana prostym t-shirtem. Niby zwyczajnie, ale monotonię przełamuje błyszcząca spódnica. Można? Można!

/Sylwestrowa moc przebojw - konferencja Polsat/Sylwestrowa moc przebojw - konferencja Polsat mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl

Ognista czerwień to zdecydowanie jej kolor 

To była bez wątpienia jedna z jej najlepszych kreacji. Kiedy aktorka zjawiła się gali jubileuszowej 1000 razy "M jak miłość" to nas wprost zamurowało. Pokazała klasę w eleganckiej, krwistoczerwonej sukience. Oceniając "look" z perspektywy czasu można byłoby się przyczepić do natapirowanej fryzury i fasonu sukienki, ale przymkniemy na to oko, ponieważ efekt końcowy jest naprawdę imponujący.

)Gala Jubileuszowa 1000 razy M jak Mio)Gala Jubileuszowa 1000 razy M jak Mio skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Katarzyna Cichopek idzie w dobrym kierunku. Czekamy na więcej!

Teraz styl prezenterki i aktorki bardzo się poprawił. Czasami bywa zbyt mocno przewidywalny, ale jest w tym autentyczna i "swojska", za co chyba najbardziej cenią ją widzowie. Cudowne są momenty, kiedy Katarzyna Cichopek nie sili się na pokazywanie pięknych wdzięków i wybiera z pozoru mało kobiece, ale przy głębszej analizie zdecydowanie bardziej interesujące, oversizowe stylizacje. Wtedy każdy element ubioru idealnie podbija jej osobowość i nie ma w tym wszystkim efektu przesady. To jest idealny kierunek rozwoju w kwestiach mody, który aktorka powinna obrać.

59. KFPP w Opolu - konferencja59. KFPP w Opolu - konferencja KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej zdjęć pokazujących metamorfozę stylu Katarzyny Cichopek znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Co myślicie o stylu Katarzyny Cichopek? Woleliście jej stylizacje kiedyś, czy może podoba wam się jej obecny styl?

Więcej o: