Ślubne wpadki gwiazd. Karolina Pisarek niechcący pokazała pośladki, a welon Ewy Wojtasik utknął pod obcasem

Nawet gwiazdom i celebrytkom zdarzają się wpadki. Mimo misternie zaplanowanego ślubu, niejeden ślubny pożar musiała ugasić Karolina Pisarek. I to dosłownie! Nie tylko ona zaliczyła zabawne wpadki w ten wyjątkowy dzień.

Więcej o wpadkach ślubnych gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Jak się okazuje, nawet gwiazdy nie są w stanie wszystkiego zaplanować i tak, jak każdemu, tak też im, zdarzają się wpadki. Najgorzej, kiedy dzieją się one w tak ważnym dniu, jakim jest ślub. Wtedy każdy, nawet błahy problem może się okazać trudny do przeskoczenia. Wie o tym z pewnością Karolina Pisarek, która zaliczyła kilka zabawnych wpadek podczas własnego wesela. Jak z nich wybrnęła?

Zobacz wideo Karolina Pisarek pierwszy taniec na weselu

Wpadki ślubne gwiazd. Karolina Pisarek

Karolina Pisarek pieczołowicie przygotowywała się przez kilka miesięcy do ceremonii ślubnej. Wydawało się, że wszystko miała zaplanowane na tip-top, ale niestety nie obyło się bez wpadek. Modelka zaangażowała się w ochronę przed niespodziewanymi fotoreporterami, dzięki czemu wynajęci przez parę młodą ochroniarze przeganiali nieproszonych gości. Mimo to wiele osób z zaproszeniami pokazywało kulisy wystawnego przyjęcia. Wśród nich był m.in. Michał Gała, który uwiecznił Karolinę Pisarek w tańcu. W pewnym momencie niespodziewanie oczom gości ukazały się wdzięki modelki. 

Karolina Pisarek - wpadkaKarolina Pisarek - wpadka Instagram / Michał Gała screen

Jakby tego było mało, to później sala weselna stanęła w ogniu. Nie było to zaplanowane, a organizatorzy musieli gości od razu ewakuować. Na szczęście reakcja była natychmiastowa i problem udało się spacyfikować, a nagranie incydentu bardzo szybko zniknęło z sieci. 

Podczas jednej z atrakcji pióro się zapaliło i szybko zostało wszystko ugaszone. Dziesięć minut później bawiliśmy się dalej do białego rana - przyznała Karolina Pisarek w rozmowie z Pudelkiem.

Wpadki ślubne gwiazd. Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik

Para zaliczyła sporą modową wpadkę podczas ślubu. Pan młody założył zdecydowanie mało elegancki smoking z uprzężą przypominającą krawat. Do tego dobrał specyficzny kraciasty pas smokingowy. Wyszedł z tego dość kiczowaty "outfit". Ewa Wojtasik wybrała białą, bogato zdobioną w diamenciki sukienkę, która później nie zdała egzaminu z poruszania się po powierzchni płaskiej. Fragment tiulu zaczepił się żonie Tomasza Luberta o obcas. 

lublub skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

lublub mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl

Wpadki ślubne gwiazd. Małgorzata Rozenek-Majdan

Perfekcyjna też nie wybrała sobie na tę okazję "łatwej" kreacji. Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na suknię od Ewy Minge. Niestety, dopasowana kreacja utrudniała chodzenie pannie młodej, czego dowodem może być to oto zdjęcie. Na szczęście Radosław Majdan był blisko żony, w każdej chwili gotowy do pomocy. 

,lub Magorzaty Rozenek i Radosawa Majdana,lub Magorzaty Rozenek i Radosawa Majdana kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Charlotte Wellesley 

Nie tylko suknia może się okazać problematyczna. Wie o tym na pewno lady Charlotte Wellesley z brytyjskiej socjety, która podczas ceremonii ślubnej walczyła z niesfornym welonem. Warunki atmosferyczne dały się jej we znaki. Na szczęście później udało się jej zażegnać mały kryzys, dzięki czemu wszyscy weselni goście mogli odetchnąć z ulgą. 

2?lub Alejandro Santodomingo i Charlotte Wellesley2?lub Alejandro Santodomingo i Charlotte Wellesley (U308007_135.jpg)

Izabella Scorupco spadła ze sceny

Zachowanie pionu na własnym weselu nie należy do najłatwiejszych. Przekonała się o tym również Izabela Scorupco, która dopiero po kilku latach od ostatniego ślubu podzieliła się zabawnym nagraniem. W ferworze zabawy aktorka, tańcząca na scenie, potknęła się i... pooleciałaaa, nakrywając się nogami.

 

"Uciekająca panna młoda" Julia Roberts

Na starość Julia Roberts również będzie miała co opowiadać wnukom. Choć jej "wpadka" nie wydarzyła się dokładnie w dzień ślubu, a trzy dni wcześniej, i tak aktorka wywołała niemały skandal. Najpierw jednak skandal wywołał jej niedoszły małżonek, Kiefer Sutherland. Poznali się, jak na Hollywood przystało, na planie wspólnego filmu. Kiedy przyszło nowe uczucie, porzucili dotychczasowe miłości - Julia zerwała zaręczyny, Kiefer rozwiódł się z żoną. Po pewnym Kiefer zdradził Roberts z tancerką go-go, która o wszystkim opowiedziała tabloidom. Z nie do końca zrozumiałych powodów Julia postanowiła mu jednak wybaczyć, przyjęła oświadczyny, po czym, trzy dni przed Wielkim Dniem, uciekła z jego przyjacielem.

Julia Roberts i Kiefer SutherlandJulia Roberts i Kiefer Sutherland Fot. Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection / EastNews

Więcej zdjęć ślubnych wpadek gwiazd i celebrytek zobaczysz w naszej galerii na górze strony. 

Która wpadka ślubna najbardziej was zaskoczyła? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.