"Królowe życia" kiedyś wyglądały zupełnie inaczej. Dagmara była brunetką, a Laluna przesadzała z solarium

Telewizyjne show "Królowe życia" dobiegło końca. Postanowiliśmy z tej okazji przyjrzeć się metamorfozom popularnych uczestników programu. Niektóre osoby aż trudno poznać.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Więcej artykułów na temat metamorfoz gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

"Królowe życia" od pierwszego odcinka, którego premiera odbyła się w 2016 roku, cieszyły się sporą oglądalność widzów. Show TTV doczekało się 300 odcinków. Program telewizyjny poruszający codzienne perypetie bogatych Polek i Polaków rozśmieszał fanów formatu przez blisko sześć lat. To, co jest szczególnie warte uwagi, to zmiany, jakie zaszły w wyglądzie fizycznym uczestników. W wielu przypadkach nie obyło się bez ingerencji chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. 

Zobacz wideo "Królowe życia": Dagmara po wypadku nie może chodzić w szpilkach

Kiedyś i dziś: Dagmara Kaźmierska

Każdy fan reality-show z pewnością zapamiętał Dagmarę Kaźmierską, która była barwną postacią transzy TTV. Królowa życia często przyznawała się do korzystania z medycyny estetycznej. Trzeba przyznać, że na zdjęciu z 2001 roku prezentuje się zupełnie inaczej. Kto by pomyślał, że celebrytka przed karierą telewizyjną była skromną brunetką z bardzo naturalnym makijażem.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram / Dagmara Kaźmierska screen

 

Kiedyś i dziś: Laluna Unique

Bohaterka "Królowych życia" bez problemu mówi o wielu poprawkach plastycznych, które pomogły jej uzyskać wymarzony wygląd. Jak się okazuje, Laluna Unique nigdy nie próżnowała i znacznie ingerowała w rysy twarzy. W jednej z rozmów szczerze przyznała, co sobie poprawiła.

Zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, brwi i policzków. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka - szczerze przyznała.

To, co z pewnością się nie zmieniło, to słabość do mocnej opalenizny.

Laluna Unique kiedyśLaluna Unique kiedyś Instagram / Laluna Unique screen

 

Kiedyś i dziś: Rafał Grabias i Gabriel Seweryn

Panowie od zawsze wiedzieli, jak skutecznie zwrócić na siebie uwagę. Gdy Rafał Grabias opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości, to nikt nie mógł uwierzyć, jak bardzo się zmienił. Krótko ostrzyżone włosy i koronkowa koszula wzbudziła u fanek zachwyt. Trzeba przyznać, że ten wzrok uczestnik także miał niczego sobie. 

Rafał Grabias

 
 

Gabriel Seweryn

Celebryta mógł się poszczycić długą i bujną czupryną wiele lat temu. Wyglądał w niej jak znany gitarzysta rockowy. Z czasem jednak mężczyzna postawił na eleganckie i krótkie cięcie, które zdecydowanie lepiej wyostrza rysy twarzy uczestnika "Królowych życia". Kadr pochodzi z konkursu Mistera polski 1990 roku, w którym mężczyzna wziął udział. 

Gabriel SewerynGabriel Seweryn YouTube / screen

 

Kiedyś i dziś: Sylwia Peretti

Zanim Sylwia Peretti zdobył rozpoznawalność w reality show, to prowadziła z mężem restaurację "Edelweiss". W pewnym momencie lokal zaczął mieć problemy i para zdecydowała się wezwać do pomocy Magdę Gessler, która dokonała w ich lokalu "kuchennych rewolucji". Na zdjęciu z przeszłości widzimy, że uczestniczka ma zdecydowanie węższe usta. Bez wątpienia przeszła spektakularną metamorfozę. 

'Kuchenne rewolucje''Kuchenne rewolucje' TVN Player / Kuchenne rewolucje screen

 

Więcej zdjęć uczestników show zobaczysz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.