"Rolnik szuka żony". Nad programem wisi fatum? To już piąta śmierć, która dotknęła uczestników show

Nie żyje Krzysztof Pachucki z ósmej edycji show "Rolnik szuka żony". Wcześniej z bliskimi musieli pożegnać się inni uczestnicy show. Łącznie to już piąta tragedia związana jakkolwiek z osobami biorącymi udział w projekcie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wraz z początkiem czerwca w mediach zaczęły pojawiać się niepokojące plotki, dotyczące Krzysztofa Pachuckiego. W końcu osoby pracujące przy produkcji programu "Rolnik szuka żony" potwierdziły przykrą informację o śmierci uczestnika ósmej edycji matrymonialnego show. 56-letni mieszkaniec wsi Krzywe na Mazurach kilka miesięcy temu ożenił się z Bogusią, jedną z kandydatek z show. W programie dał się poznać jako szczery i zdecydowany mężczyzna, lecz w duchu cierpiał. Jak się okazało, cierpiał na depresję, a w efekcie targnął się na swoje życie.

Krzysztof z 'Rolnik szuka żony 8'Krzysztof z 'Rolnik szuka żony 8' fot. TVP1/screen

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Mikołaj Korkol z czwartej edycji pożegnał ukochanego syna

Rodzinną tragedię przeżył Mikołaj Korkol, 77-letni właściciel winnicy na Podlasiu. Do programu zgłosił się, chcąc ponownie ułożyć sobie życie prywatne po śmierci żony. Szczęście znalazł poza kamerami. Uczucie połączyło go z Martą, byłą pracownicą butiku ukochanej. Kiedy wszystko wskazywało na to, że rolnik jest szczęśliwy, zmarł ukochany syn Mikołaja, Michał Korkol. 47-latek był wiceprzewodniczącym grupy Nowa Demokracja, a prywatnie ojcem dwóch córek. Przyczyna śmierci nie została publicznie podana.

Mikołaj KorkolMikołaj Korkol Instagram @rolnikszukazonytvp

Krzysztof z 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Krzysztof nie żyje. Wstrząsająca tragedia na Mazurach

Zbigniew z trzeciej edycji programu także stracił syna

Największa tragedia, z jaką musi poradzić sobie rodzic, przytrafiła się także Zbigniewowi Pydzie z trzeciej edycji programu. W 2017 roku, dokładnie dwa dni przed wigilią, zdarzył się fatalny wypadek. Autobus ze skutkiem śmiertelnym potrącił syna mężczyzny, Marka Pydę. W rozmowie z portalem se.pl rolnik przyznał, że próbuje sobie ułożyć sytuację w głowie:

Tak mi się to życie ułożyło, że to ojciec chowa syna, a nie syn jego, ale przyjmuję to z pokorą, bo wiem, że nie ja o tym decyduję. Tak widocznie w Górze było to zapisane.

Zbigniew PydaZbigniew Pyda Facebook.com/ rolnikszukazony

Zbigniew z 'Rolnika...'Zbigniew z "Rolnika" przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa

Elżbieta Czabator z ósmej edycji programu straciła brata

Po kilku samotnie spędzonych latach Elżbieta Czabator udała się do programu "Rolnik szuka żony", aby znaleźć miłość. Ze wszystkich adoratorów wybrała Marka, lecz jak się okazało, gdy kamery zostały wyłączone, mężczyzna miał stracić nią zainteresowanie. Brak partnera był podawany jako jeden z  możliwych powodów, dla których rolniczka nie wzięła udziału w weselu Krzysztofa i Bogusi z tej samej serii. Wtedy jednak wyszło na jaw, że pod koniec sierpnia zeszłego roku Elżbieta straciła brata.

'Rolnik szuka żony', Elżbieta'Rolnik szuka żony', Elżbieta fot. TVP

Marek, kandydat Elżbiety Czabator, musiał pożegnać mamę

Nie tylko Elżbieta przeżyła trudne chwile. Wybrany przez nią kandydat Marek 1 grudnia 2021 roku pożegnał mamę. W mediach społecznościowych napisał wówczas smutno:

Z ogromnym żalem w sercu zawiadamiam, że zmarła moja ukochana mama, człowiek o złotym sercu, którą kochał każdy, kto ją znał. Spoczywaj w pokoju, mamuś.

'Rolnik szuka żony'. Nie żyje mama Marka z ósmej edycji show'Rolnik szuka żony'. Nie żyje mama Marka z ósmej edycji show Fot. Instagram/ rolnikszukazonytvp

Więcej o: